خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت ((انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود

سایت انبار سنگ اصفهان

صفحه اینستا سایت انبار سنگ اصفهان

خرید سنگ تراورتن کرم در اصفهان

خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت ((انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود

خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت(( انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود 09135566477

پیام های کوتاه

۲۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۹ ثبت شده است

۳۱
فروردين

فروش سنگ تراورتن ارزان

در صورتی که شما به دنبال سنگ تراورتن ارزان در اصفهان میگردید لازم است بدانید که سنگ تراورتن ارزان سنگی است که از لحاظ جنسیت عموماً لزومی ندارد سنگ بی کیفیت باشد تقریباً در اکثر موارد سنگی که از لحاظ سورت بندی و طرح و نقش یک دست نباشد به اجبار در دسته سنگهای ارزان قیمت دسته بندی می شود.
البته در برخی موارد کیفیت ساب و رزین نیز می تواند باعث شود که قیمت سنگ تراورتن کمتر از عرف بازار باشد.

فروش سنگ تراورتن ارزان قیمت


در کل سنگ تراورتن ارزان به عنوان سنگ نما در ویلا ها یا به عنوان سنگ پشت کار استفاده می گردد. اما جالب است بدانید در صورتی که سنگ کار خوب و حرفه ای داشته باشید می توانید از سنگ تراورتن با قیمت مناسب استفاده بسیار مناسبی داشته باشید و این نکته بسیار اهمیت دارد که سنگ کار شما حرفه ای و خوش سلیقه باشد.
لازم است بدانید که در اکثر موارد سنگ تراورتن قیمت مناسب سنگی است که قیمت فروش آن تقریباً برابر با قیمت تمام شده و در برخی از مواقع حتی کمتر از قیمت تمام شده باشد در صورتی که شما به کارخانه جهت خرید سنگ تراورتن با قیمت مناسب مراجعه نمودید، بدانید تقریباً سنگهایی که خارج از سالن تولید در سکوها دپو شده اند قیمت مناسبی دارند و این به هنر شما بستگی دارد که بتوانید سنگی با قیمت مناسب جهت پروژه خود تهیه نمایید .
نکته مهم دیگر که لازم شما را در جریان قرار دهم این است که در زمان خرید و معامله در مورد شرایط پرداخت صحبتی نکنید و بعد از تعیین قیمت شرایط پرداخت را توافق نموده و معامله خود را نهایی نمایید.
در صورتی که نیاز به مشاوره جهت خرید سنگ تراورتن با قیمت مناسب دارید با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۳۱
فروردين

انتخاب سنگ نما


اصولاً بهترین سنگ نما در ایران سنگ تراورتن است به دلیل اینکه سنگ مورد استفاده در نما عموماً به روش دوغابی کار می شود سنگ تراورتن بهترین انتخاب برای استفاده در نما می باشد.این سنگ به دلیل کیفیت خوب و مقاومت لازم در برابر عوامل جوی و سازگار بودن آن با شرایط اجرا در ایران بهترین انتخاب برای استفاده در نما می باشد

خرید سنگ نما

در خرید سنگ نما لازم است بدانید که به هیچ وجه از سنگ مرمریت در نما استفاده نمایید به دلیل اینکه این سنگ با شرایط جوی سازگاری مناسبی ندارد و بعد از استفاده در نما ممکن است مشکلات زیر برای شما پیش بیاید یک جدا شدن سنگ از نما دو پوسته پوسته شدن و ترک خوردن آن سه رنگ پریدگی و از بین رفتن ظاهر و زیبایی سنگ این سنگ صرفاً برای استفاده در فضای داخلی مناسب است همچنین سنگ گرانیت نیز به دلیل اینکه در ایران تقریباً اکثر پروژه ها را به صورت دوغابی کار می کنند اصلاً برای نما مناسب نیست به دلیل اینکه جذب آب کمی دارد و همچنین ضریب انبساط حرارتی بسیار متفاوتی با ملات پشت آن دارد و باعث می شود به سرعت از نما جدا شود که هم ممکن است خطرات جانی داشته باشد و هم خسارت های مالی دربر خواهد داشت علاوه بر آن ظاهر و زیبایی نما را از بین خواهد برد تنها در صورتی از سنگ گرانیت می توانید استفاده نمایید که از روش اجرای خشک استفاده نمایید یکی دیگر از سنگ های مناسب به عنوان سنگ نما سنداستون است که در پست های بعدی به آن اشاره خواهد شد

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۳۱
فروردين

نکات بسیار مهم در خرید سنگ نما
در صورتی که شما سنگ خریداری شده تان ابعاد دقیق ای نداشته باشد در زمان اجرا به مشکل بر خواهید خورد.
برای کنترل ابعاد شما باید در مورد سنگ نما دوطرف سنگ را اندازه گیری نمایید و در صورتی که اختلاف بین سر سنگ و ته سنگ از نظر ابعاد وجود داشته باشد مثلاً در سنگ عرض ۴۰ در صورتی که هر دو طرف سنگ عرض ۴۰ نداشته باشد در زمان اجرا قطعاً به مشکل بر خواهید خورد و یک طرفه سنگ که عرض آن کمتر باشد با سنگ بعدی فاصله پیدا خواهد نمود که این نکته میتواند در زیبایی نمای شما تاثیر منفی ایجاد نماید ، همچنین در مورد انتخاب سنگ کف ابعاد دقیق بسیار مهم است، در صورتی که شما مثلاً سنگ ۴۰ در ۴۰ را خرید نمایید و ابعاد برش آن دقیق نباشد مثلاً سنگ از نظر گونیا بودن ناگونیا باشد یا ابعاد ۴۰ در ۴۰ آن دقیق نباشد در زمان اجرا به مشکل خواهید خورد و مجبور خواهید شد برای این که خطای سنگ را پوشش دهید بین سنگ ها فاصله ایجاد نمایید، که این نکته می تواند زیبایی سنگ کف شما را تحت تاثیر قرار دهد همچنین ناگونیا بودن در سنگ کف زیبایی پروژه شما را تحت تاثیر منفی قرار خواهد داد لذا لازم است به مسئله برش دقیق در سنگ کف اهمیت دهید و سنگ هایی را خرید نمایید که ابعاد برش آن دقت بالایی داشته باشد.

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۳۱
فروردين

خرید اسلب مالون قهوه ایما در طی سالهای طولانی در تلاش جهت تولید مالون قهوه ای با ابعاد بزرگ بودیم حدود سه ماه است که توانسته ایم در اواخر سال ۹۸ سنگ مالون قهوه ای را با ابعاد بزرگ و اسلب تهیه و تولید نماییم لازم است بدانید که اسلب مالون قهوه ای با ضخامت دو سانت و سه سانت هم چنین ابعاد بسیار بزرگ در حدود دو در سه متر در شهرک صنعتی محمود آباد شهر اصفهان در حال تولید می باشد اسم تجاری این سنگ ونگه رستیک است و استقبال بسیار زیادی در بازار توسط مشتریان از آن شده است .
زیبایی این سنگ در این است که سطح روی آن کاملاً وحشی و طبیعی می باشد و این فرآوری تفاوت بسیار زیادی با فرآوری های موجود در بازار سنگ دارد و آن این نکته است که تقریباً اکثر سنگ های موجود در بازار سنگ به وسیله دستگاه ساب ، ساب خورده و حالت براق به خود می گیرند ، اما این سنگ به دلیل فرآوری خواص آن شبیه به سنگ مالون و سنگ های ورقه ای فرآوری می شود .
نکته بسیار جالب این است که رنگ بسیار گرم و زیبای قهوه ای نظر بسیاری از مهندسان معمار را در این سنگ به خود جلب کرده است.


در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۲۹
فروردين

نکته مهم در خرید سنگ نما 4


در صورتی که  سنگ خریداری شده شما ابعاد دقیقی نداشته باشد در زمان اجرا به مشکل بر خواهید خورد.

برای کنترل ابعاد شما باید در مورد سنگ نما دوطرف سنگ را اندازه گیری نمایید و در صورتی که اختلاف بین سر سنگ و ته سنگ از نظر ابعاد وجود داشته باشد مثلاً در سنگ عرض ۴۰ در صورتی که هر دو طرف سنگ عرض ۴۰ نداشته باشد در زمان اجرا قطعاً به مشکل بر خواهید خورد و یک طرفه سنگ که عرض آن کمتر باشد با سنگ بعدی فاصله پیدا خواهد نمود ،که این نکته میتواند در زیبایی نمای شما تاثیر منفی ایجاد نماید.

همچنین در مورد انتخاب سنگ کف ابعاد دقیق بسیار مهم است.

در صورتی که شما مثلاً سنگ 80 در 80 را خرید نمایید و ابعاد برش آن دقیق نباشد مثلاً سنگ از نظر گونیا بودن ناگونیا باشد یا ابعاد آن دقیق نباشد در زمان اجرا به مشکل خواهید خورد و مجبور خواهید شد برای این که خطای سنگ را پوشش دهید بین سنگ ها فاصله ایجاد نمایید، که این مساله می‌تواند زیبایی سنگ کف شما را تحت تاثیر قرار دهد .

همچنین ناگونیا بودن در سنگ کف زیبایی پروژه شما را تحت تاثیر منفی قرار خواهد داد لذا لازم است به مسئله برش دقیق در سنگ کف اهمیت دهید و سنگ هایی را خرید نمایید که ابعاد برش آن دقت بالایی داشته باشد.

جهت مشاوره خرید سنگ با ما تماس بگیرید.

09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • سنگ نمای ساختمان خرید سنگ در تهران
۱۶
فروردين

نکات خرید سنگ نما (3)

نکته سوم در خرید سنگ نما سورت بندی و یکدست بودن سنگ از لحاظ طرح و نقش است.

لازم است که سنگ نما از نظر سورت بندی یکدست باشد، به عبارت دیگر سنگ ها یکدست باشد به طوری که بعد از اجرا یک طرح و نقش تقریبا یکدست به نظر برسد و طوری نباشد که احیانا قسمتی از نما تغییر رنگ دهد که این نکته زیبایی نما را به شدت کاهش خواهد داد.

نکات مهم خرید سنگ نما

 

لازم است در زمان خرید و معامله سنگ نما قبل از شروع بارگیری با فروشنده توافق نمایید که سنگ کاملا یکدست و یک سورت برای شما بارگیری نماید در صورتی که سنگ از نظر عرف بازار سنگ یکدست و یک سورت نباشد معامله فسخ خواهد شد و حتی درصورتی که سنگ خارج از توافق طرفین بارگیری شده باشد به هزینه فروشنده برگشت داده شود.

جهت دریافت هرگونه مشاوره برای خرید سنگ نما همین الان تماس بگیرید.

09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • سنگ نمای ساختمان خرید سنگ در تهران
۱۵
فروردين

نکات خرید سنگ نما 

ما در این مبحث در مورد سنگ تراورتن که پرمصرف ترین سنگ نما در ایران است صحبت می نماییم.

نکته بعدی که به آن در مورد خرید سنگ نما اشاره مینماییم بحث تخلخل و پوکی سنگ تراورتن است.

در صورتی که سنگ مورد نظر شما دارای پوکی و تخلخل زیاد باشد که از پشت سنگ قابل بررسی است ، این سنگ عملا از لحاظ کیفیت درجه پایینی دارد که سوراخهای آن همگی با رزین پر شده و ممکن است در صورت مصرف زیاد رزین در سنگ تراورتن به مرور زمان رزین ها از سنگ جدا شده و ظاهر نمای شما را خراب نماید و  حالت کنده کنده خواهد شد.

نکات خرید سنگ نما تراورتن

مساله پوکی مشکل دیگری که پیدا مینماید اینست که ، ممکن است در زمان بارگیری ، تخلیه و اجرا به دلیل سست بودن سنگ مقدار زیادی از سنگ ها خورد شده و شکسته شود که این نکته نیز به ضرر شماست.

سنگ تراورتنی که رزین خور زیادی داشته باشد حتی اگر رنگ خوب و یکدستی داشته باشد با سنگ متراکم قیمت متفاوت وارزانتری دارد که لازم است به این نکات توجه نمایید. 

ممکن است فروشنده به شما عنوان نماید که پوکی پشت سنگ برای گیرش ملات و دوغاب مناسب است ولی لازم است بدانید در صورتی که از اسکوپ کارگاهی یا اسکوپ آماده برای پشت سنگ استفاده ننمایید مطمین باشید بعد از گذشت چند سال سنگ تراورتن از نما جدا شده که هم صدمات مالی و هم ممکن است صدمات جانی به همراه داشته باشد.

جهت مشاوره خرید سنگ تراورتن با ما تماس بگیرید.

09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • سنگ نمای ساختمان خرید سنگ در تهران
۱۵
فروردين
آشنایی با سنگ اسلب ازنا


این سنگ بسیار زیبا و دوست داشتنی سالهای بسیار زیادی در ایران در حال تولید بوده است اما کسی تا سالهای اخیر ارزش این سنگ زیبا و گرانبها را نمیدانست.
با بیشتر شدن ارتباطات فعالان صنعت سنگ با دیگر کشور ها و مشاهده سنگ های چینی کشور ایتالیا ارزش این سنگ بیش از پیش در سالهای اخیر روشن شده است .

خرید سنگ اسلب ازنا در اصفهان


برای خرید سنگ اسلب ازنا کارخانه های متعددی هستند که این سنگ را تولید مینمایند.
ما نیز در میان انبوه تولید کنندگان سنگ اسلب چینی ازنا یکی از این تولید کنندگان هستیم که ادعا نمیکنیم اولین هستیم ولی به جرات جزو بهترین تولید کنندگان سنگ اسلب چینی ازنا با کیفیت و ساب عالی هستیم.
اگر دوست دارید بدون دغدغه خرید سنگ اسلب ازنا را انجام دهید از مشاوره رایگان ما همین الان استفاده کنید و با ما تماس بگیرید..
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۱۵
فروردين

آیا دوست دارید سنگ تراورتن ارزان در اصفهان بخرید

یه نکته خیلی مهم هست که اگر بدونید میتونید یه سنگ تراورتن ارزان با قیمت خوب البته در اصفهان بخرید.

خیلی از کارخانه ها هستند که اکثر مواقع به دلایل مختلف یه بخش از موجودی سنگ های خودشون و حاضرن به قیمت ارزان بفروشن و اگر شما برید تو کارخانه و ناشی باشید نمیتونید اون سنگ و به قیمت ارزان بخرید.

خرید سنگ تراورتن ارزان در اصفهان

نکته مهم برای خرید یه سنگ تراورتن ارزان در اصفهان اینه که سنگ های بیرون از سالن عموما قیمتشون مناسبه 

نکته بعد اینه که اصولا البته نه همیشه ،  کارخانه هایی که موجودی سنگشون بیشتره سنگ رو به قیمت مناسب تری میدن.

هرموقع هم رفتید تو کارخانه بگید من یه سنگ ارزون میخوام اگر سنگایی که نشون دادند با کیفیت نبود خیلی راحت بگید کیفیت اون خوب نیست منتها روی قیمت ارزان پافشاری کنید اون وقت گارد فروشنده باز میشه و سنگ هاش و با قیمت مناسبی به شما معرفی میکنه.

نکته آخر هم اینه که بعد از توافق قیمت بگید اگر نقد بدم چقدر تخفیف میدید این هم آخرین شانس شما برای گرفتن یه تخفیف دیگه هست.

خبرای خوبی براتون داریم اگر دوست دارید بدونید تا چند وقت دیگه چطور همه فروشنده های سنگ در برابر شما صف میکشند تا سنگ شون با کیفیت خوب و قیمت مناسب به شما معرفی کنند: 

اسم و فامیل و ایمیل خوتون و به شماره ما اس ام اس کنید. 09135566477 

جهت مشاوره خرید سنگ با ما تماس بگیرید.

انبار سنگ

سایت انبار سنگ اصفهان

  • سنگ نمای ساختمان خرید سنگ در تهران
۱۵
فروردين

نکات خرید سنگ نما (یک)


در زمان خرید سنگ نما لازم است به نکات زیر توجه نمایید:
در زمان خرید سنگ نما که عموما هم سنگ مورد استفاده در نما سنگ تراورتن است توجه داشته باشید سنگ مورد نظر درصورتی که ضخامت آن کمتر از ۱۷ میلی متر باشد ممکن است مشکلات زیر برای شما پیش بیاید:


نکات مهم خرید سنگ نما


ضخامت نازک سنگ پرت شما را در زمان بارگیری و تخلیه و اجرا بالا خواهد برد که این به ضرر شماست.
ایراد بعدی این است که در صورت نازک بودن بیش از حد عملا امکان اسکوپ کردن سنگ در نما وجود ندارد.
و از طرفی با نازک شدن سنگ باید عملا قیمت سنگ برای شما ارزان تر محاسبه شود که تقریبا بسیاری از فروشندگان قیمت را در ضخامت سنگ مورد توجه قراز نمیدهند و این باز به ضرر شماست.
نکات بعدی در پست های بعدی به آن پرداخته خواهد شد.


جهت مشاوره خرید سنگ نما با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی