خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت ((انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود

سایت انبار سنگ اصفهان

صفحه اینستا سایت انبار سنگ اصفهان

خرید سنگ تراورتن کرم در اصفهان

خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت ((انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود

خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت(( انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود 09135566477

پیام های کوتاه

۱۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۹ ثبت شده است

۱۸
ارديبهشت
تهاتر سنگ با ساختمان و ویلا در تهران و شمال


تهاتر سنگ با ساختمان و ویلا یکی از کارهای مورد استقبال سازندگان و تولید کنندگان سنگ ساختمانی است.
در صورتیکه نیاز به تهاتر سنگ داشته باشید میتوانیم با شما همکاری نماییم تا سنگ مورد نیاز خود را به صورت تهاتر تامین نمایید.
جهت مشاوره برای تهاتر سنگ با ساختمان و ویلا تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۱۴
ارديبهشت
سنگ ورقه ای برش خورده منظم


اکثر تولید کنندگان سنگ ورقه ای که به صورت برش خورده و منظم تولید دارند سنگ های ورقه ای را از معدن به صورت نامنظم به محل کارگاه یا کارخانه خود منتقل نموده و به وسیله دستگاه فرز آبی سایز می نمایند.
مسئله مهم این است که سنگ های نامنظم اصولاً نمیتوانند ابعاد بزرگ داشته باشند و در صورتی که شما متراژ پروژه تان طوری باشد که احتیاج به ابعاد بزرگ و متراژ زیاد داشته باشید قطعاً به مشکل خواهد خورد و تنها یک راهکار وجود دارد و آن هم استفاده از سنگ مالون قهوه ای برش خورده به نام ونگه روستیک است سنگ قهوه ای ونکه روستیک همان سنگ مالون قهوه ای است که با ابعاد متفاوت در متراژ بالا در حال تولید است سطح روی سنگ کاملاً وحشی و طبیعی در ضخامت های ۲ و ۳ سانت تولید می شود .
همچنین این سنگ قابل استفاده در نما پله سنگ فرش کف و کلاً تمام قسمت های پروژه های ویلایی و ساختمانی به جز کف داخلی قابل استفاده می باشد جهت مشاوره برای خرید سنگ های ورقه برش خورده با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۱۴
ارديبهشت
برش سنگ ورقه ای


برش سنگ ورقه ای یکی از کارهای سخت و پر زحمت میباشد چرا که باید سنگ ورقه ای را از معدن با آن وزن سنگین به کارگاه منتقل نموده و آن را به وسیله دستگاه فرز آبی برش زد.
به دلیل نامنظم بودن ابعاد سنگ ورقه ای و اینکه سنگ ورقه ای عموماً ابعاد بزرگی ندارد نمی توان سنگ ورقه ای برش خورده با ابعاد خوب تولید نمود .
از این جهت است که در صورت نیاز شما برای سنگ ورقه ای برش خورده با ابعاد عرض ۴۰ ،۵۰ و ۶۰ بسیار پر زحمت بوده و قیمت تمام شده آن بالا در می آید .
از روش هایی که می توان به آن جهت تامین سنگ ورقه ای منظم با متراژ بالا اعتماد نمود تولید سنگ ونگه رستیک می باشد .
سنگ ونکه روستیک از خانواده مالون قهوه ای می باشد و در صورتی که جهت پروژه خود حتماً نیاز به برش سنگ ورقه ای داشته باشید بدون اینکه زحمت خاصی بکشید می توانید سنگ مالون قهوه ای برش خورده با نامه سنگ ونگه روستیک را در ابعاد بزرگ به متراژ زیاد توسط ما تهیه نمایید .
ما در حال تولید سنگ مالون قهوه ای برش خورده با ابعاد ارزش ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ و حتی بزرگتر هستیم.
در صورت وجود هر گونه سوال برای خرید با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۱۳
ارديبهشت
خرید سنگ درپوش مالون


لازم است بدانید که مجموعه سنگبری نگین ایران در حال تولید سنگ در پوش مالون جهت پروژه های ویلایی و محوطه سازی پارک ها می باشد.
سنگ ونگه روستیک سنگی است که از خانواده سنگ مالون قهوه ای محسوب شده و سطح روی سنگ کاملاً وحشی و طبیعی می باشد و همچنین در ابعاد مختلف در حال تولید است .
در صورتیکه شما دیوار پروژه خود را با سنگ مالون چیده باشید می توانید برای درپوش آن از سنگ ونگه روستیک استفاده نمایید.
جهت خرید سنگ درپوش مالون و مشاوره در مورد این سنگ می توانید با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۱۲
ارديبهشت
سنگ ورقه ای منظم


تقریباً اکثر تولیدکنندگان سنگ ورقه ای به صورت منظم، سنگ نامنظم از معدن بارگیری کرده و آن را در محل کارخانه به صورت ابعاد منظم برش زده و آماده می نمایند.
اما مجموعه ما که در حال تولید سنگ ورقه منظم با نام سنگ ونگه روستیک می باشد سنگ کوپ را از معدن بارگیری کرده و به کارخانه منتقل می نماید .
سنگ ونگه روستیک در ابعاد عرض ۴۰ ،۵۰، ۶۰ و حتی ابعاد اسلب در حدود یک متر و هفتاد در دو متر و ۹۰ سانت نیز در حال تولید می باشد. به جرأت می توان گفت که ونگه روستیک در میان انواع سنگ طبیعی یکی از سنگ های زیبا و لوکس و پرمصرف به شمار می رود .
این سنگ ورقه ای منظم که در حال حاضر با متراژ بالا در حال تولید است و کاربردهای فراوانی دارد:
یک سنگ نما
دو سنگ کف
سه سنگ درپوش
چهارسنگ پله
پنج سنگ شومینه
شش سنگ آتشدان
و کلاً از این سنگ در کلیه مصارف محوطه سازی و فضای داخلی به غیر از کف فضای داخلی قابل استفاده می باشد.
لازم است بدانید در صورتی که تمایل داشته باشید سنگ ورقه ای نامنظم از معدن را برش دهید و قیمت تمام شده آن برای شما بیشتر از سنگ رستیک خواهد بود ، لذا در صورتی که تمایل به استفاده از سنگ ورقه ای منظم با ابعاد مشخص دارید می توانید جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۱۲
ارديبهشت
خرید سنگ ورقه ای برش خورده


سنگ ونگه روستیک اولین سنگ ورقه ای برش خورده در ایران است که ابعاد بسیار بزرگی در حال تولید دارد .
در صورتی که شما نیاز به سنگ ورقه ای به صورت منظم داشته باشید این سنگ رنگ قهوه ای داشته و در ابعاد عرض ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ و ابعاد اسلب در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان در حال تولید می باشد .
سنگ ونگه رستیک سنگی از خانواده سنگ مالون قهوه ای بوده سطح روی سنگ کاملاً طبیعی و زیبایی ویژه ای دارد.
از این سنگ به عنوان سنگ نما درپوش کف پله کارهای دکوراتیو داخلی و تقریباً تمام قسمتهای پروژه های ساختمانی استفاده می گردد تنها مکانی که برای استفاده سنگ ونگه روستیک مناسب نیست کف سالن میباشد.
جهت مشاوره برای خرید سنگ ورقه ای برش خورده با ما تماس بگیرید
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۰۷
ارديبهشت
خرید سنگ اسلب سیلور دودی


در صورتی که به دنبال خرید سنگ اسلب سیلور یا دودی از معدن تکاب یا کاشان هستید میتوانید با ما تماس بگیرید .
حدود ۱۵۰ متر مربع سنگ اسلب تراورتن سیلور با ابعاد تقریباً مناسب موجود است که قیمت بسیار استثنایی دارد این سنگ ها به صورت موج دار بریده شده است.
جهت دریافت تصویر و قیمت با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۰۷
ارديبهشت
خرید اسلب سنگ مرمر


اسلب سنگ مرمر تفاوت بسیار زیادی با سنگهای دیگر دارد این سنگ تقریباً حالت شیشه ای داشته و در صورتی که رگه های تراورتن در آن نباشد از تمام قسمت های سنگ نور توان عبور دارد و شما می توانید با نورپردازی پشت سنگ را جلوه بسیار زیبایی به آن دهید .
به دلیل گران بودن سنگ مرمر و هزینه بالای فرآوری آن عموما از قیمت بالاتری نسبت به دیگر سنگ ها در بازار دارند اما این نکته بسیار مهم است بدانید که زیباترین سنگ ها در میان انواع سنگ تراورتن مرمریت گرانیت و دیگر سنگ ها همیشه سنگ مرمر است و هر ورق اسلب سنگ مرمر نقش و نگاری زیبا و خیره کننده دارد که می تواند با کاربرد در پروژه های لوکس زیبایی پروژه را دو صد چندان کند .
سنگ های مرمر در رنگهای مختلفی از جمله سفید صورتی سبز زرد قهوه ای مشکی و تقریباً اکثر رنگ ها که به نظر شما می رسد وجود دارد این تنوع رنگی در دیگر سنگ ها قابل مشاهده نیست و یکی از نکات مثبت سنگ مرمر همین تنوع رنگی بالا می باشد از دیگر خصوصیات سنگ مرمر ساب پذیری بسیار بالای آن است.
از سنگ مرمر تقریباً در تمام قسمت های پروژه های ساختمانی استفاده می شود به جز محوطه خارجی که به دلیل شرایط آب و هوایی ممکن است سنگ آسیب ببیند و از بین برود در صورتی که جهت خرید سنگ مرمر نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۰۲
ارديبهشت
سنگ نما چه خصوصیاتی باید داشته باشد


برای خرید سنگ نما شما باید به نکات مهم زیر توجه نمایید
۱ تا حد امکان سنگی را استفاده نمایید که از لحاظ رنگی و سورتبندی یک دست باشد
سنگی استفاده نمایید که کیفیت برش آن خوب و در حد مناسب باشد زیرا در صورتی که از سنگ نا مناسب از لحاظ برش استفاده نمایید ممکن است در زمان اجرا با مشکلات بسیار زیادی مواجه شوید
انتخاب رنگ سنگ مناسب برای نما به سلیقه شما و بودجه شما بستگی دارد در صورتی که تمایل به خرید سنگهای تراورتن با رنگ روشن داشته باشید باید بدانید هر چقدر سنگ تراورتن رنگ روشن تری داشته باشد قیمت بالاتری خواهد داشت لذا تصمیم گیری با شماست که بر اساس بودجه موجود خود از چه رنگی استفاده نمایید اما نکاتی که مربوط به انتخاب یک سنگ با کیفیت برای نما است بسیار مهم است که مورد توجه قرار گیرد.
نکته بعدی در خصوص انتخاب سنگ نما:
در صورتی که شما سنگ تراورتن را برای نمای خود انتخاب نموده اید حتماً به خلل و فرج سنگ توجه نمایید.
سنگ تراورتن در زمان فرآوری خلل و فرج آن به وسیله رزین و ماستیک پر میشود و در صورتی که سنگ تراورتن به میزان زیادی رزین و ماستیک در آن استفاده شده باشد نشان دهنده کیفیت پایین آن است و این مسئله را شما می توانید از خلل و فرج پشت سنگ متوجه شوید.
در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید سنگ نما همین الان با ما تماس با بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی
۰۲
ارديبهشت
آیا مرمریت سنگ مناسب نما است


با توجه به ماهیت سنگ مرمریت این سنگ برای نما به هیچ وجه مناسب نیست.
شاید شما شیفته زیبایی سنگ مرمریت شوید و تمایل به استفاده از آن در نما داشته باشید اما لازم است بدانید سنگ مرمریت به دلیل اینکه مقاومت کافی در برابر شرایط بد جوی ندارد به هیچ وجه گزینه مناسبی برای استفاده در نما نیست و در صورت استفاده از سنگ مرمریت در نما بعد از چندسال کوتاه سنگ ها شروع به تخریب شدن می نماید و نمای شما را از بین خواهد برد.
برای استفاده از سنگ در نما شما صرفاً می توانید سنگ تراورتن یا سنگ های سند ستون و لایمستون را استفاده نمایید.
در صورت نیاز به مشاوره برای خرید سنگ نما با ما تماس بگیرید.
09135566477

سایت انبار سنگ اصفهان

  • خسرو زارعی