خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت ((انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود

سایت انبار سنگ اصفهان

صفحه اینستا سایت انبار سنگ اصفهان

خرید سنگ تراورتن کرم در اصفهان

خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت ((انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود

خرید فروش قیمت سنگ ساختمانی تایل و اسلب 09135566477

سایت(( انبار سنگ)) خرید بهترین سنگ ساختمانی و یافتن انواع قیمت سنگ تراورتن،مرمریت،مرمر ، سنگ کف سنگ نما و سنگ گرانیت|قیمت سنگ ترمووود 09135566477

پیام های کوتاه

سنگ نما ویلا شمال

 

 

از زمانهای قدیم با توجه به آب و هوای مطبوع و دلنشین منطقه شمال ایران بسیاری از مرفهین و قشر قوی جامعه ایران تمایل به داشتن یک ویلا در منطقه شمالی ایران داشته اند و همین مساله رفته رفته تعداد بیشتری از مردم جامعه ایران را به این سمت سوق داده است که در شمال ایران برای خود یک ویلا مهیا نموده و ایامی از سال را به تفریح در ویلای خود بگذرانند.

با توجه به به این که سبک ساخت و ساز در مناطق ویلایی کمی متفاوت تر از ساختمان سازی در مناطق شهری است می توان گفت مصالح و متریالهای مورد استفاده در ویلاها نیز عموما متفاوت است.

سنگ نما رومی ویلا شمال

 

 

در این میان سنگ ساختمانی نیز موارد خاصی در صنعت ویلا سازی دارد.

به جرات میتوان گفت سنگ مالون بیشترین میزان مصرف را در میان سنگ های مورد استفاده در ویلاهای شمال ایران دارد.

برای خرید سنگ نما ویلا شمال ایران یک پیشنهاد خوب برای شما دارم و آن سنگی است با فر آوری سنگ مالون ولی به صورت پلاک عرض 40 و ضخامت دو سانت تولید میشود و اسم آن سنگ ونگه روستیک است. سنگ ونگه روستیک سنگی به رنگ قهوه ای است که سطح روی آن دقیقا شبیه به سنگ مالون قهوه ای است و به صورت پلاک عرض 40 و ضخامت های 2 ،3 ،4 سانت و حتی ضخامتهای بیشتر تولید میشود.

سنک نما ویلا شمال

 

از سنگ ونگه روستیک به عنوان سنگ فرش کف محوطه و در پوش و پله در ویلا نیز استفاده می شود به جرات میتوان گفت این سنگ بیشترین قابلیت را به عنوان سنگ نما ویلا شمال دارد لذا توصیه مینمایم به دقت تصاویر مربوط به این سنگ زیبا و خاص را ببینید.

این سنگ قهوه ای ترین سنگ موجود جهت استفاده در نما است که میتوان از آن به همراه ترکیب رنگ روشن نمایی زیبا و خاص آفرید.

سنگ مالون قهوه ای برشی

تضاد رنگی موجود بین رنگ قهوه ای این سنگ و رنگهای کرم و سفید بسیار زیبا و دلنشین خواهد بود.

 

سنک نما رومی ویلا شمال ایران

سنگهای دیگری که به عنوان نما ویلا شمال بسیار مورد استفاده قرار می گیرد سنگ های تراورتن رنگ روشن است به اصطلاحا بی موج برش خورده و به آن سنگ نما رومی نیز گفته می شود.سنگ نما رومی چند سالی است که در شمال ایران مرسوم شده است و به وفور استفاده میشود. سنگ تراورتن نما رومی بسته به جنس و کیفیت سنگ و همچنین روشن بودن رنگ آن قیمتهای متفاوتی دارد.

عموما سنگهای منطقه محلات از لحاظ جنس سنگ تراورتن رتبه بالاتری نسبت به سنگهای تراورتن دیگر مناطق ایران دارند ولی مقوله طرح و رنگ به منطقه خاصی در ایران مربوط نمیشود البته به جز معادن عباس آباد آتشکوه حاجی آباد و دره بخاری که جزو برندهای سنگ تراورتن در ایران محسوب شده و اتفاقا در محلات هستند.

به صورت کلی میتوان گفت سنگ های تراوتن بیشترین استفاده را در شمال ایران به عنوان سنگ نما ویلا شمال ایران را پوشش می دهد.

این نکته را فراموش نکنید که برخی از سنگهای تراورتن بعد از اجرا شوره زده و نما را زشت نموده که تمیز کردن آن هم کار آسانی نیست ضمن این که در صورت شوره زدن سنگ سطح آن حالت کنده کنده در آمده و ظاهر نما را از بین می برد.