انبارسنگ
انبارسنگ
سنگبری الوان نما

آشنایی با سنگبری الوان نما در شهرک صنعتی محمودآباد

آشنایی با سنگبری الوان نما در شهرک صنعتی محمودآباد

سنگبری الوان نما واقع در شهرک صنعتی محمودآباد است . الوان نما اولین سنگبری ایران است که در حدود ۵۰ سال پیش برای اولین بار اره جهت برش اسلب در این سنگبری نصب شده است.

 

شاید برای ما پیدا کردن سنگ در اینترنت سخت و بی نتیجه باشد ، لازم است بدانیم سایت انبارسنگ محل خرید و فروش سنگ ساختمانی بدون واسطه است ” .  آگهی های فروش  در سایت توسط تولید گنندگان و فروشندگان مختلف از سراسر ایران منتشر میشود  . مشتریان زیادی همه روزه از طریق گوگل یا به صورت مستقیم وارد سایت انبار سنگ می شوند  و سنگ مورد نظر خود را از بین آگهی های منتشر شده ، انتخاب و خرید می نمایند . در سایت انبارسنگ ، از کنسول سرچ بالای صفحه به راحتی سنگ مورد نظرما پیدا می شود و میتوانیم با فروشنده آن مستقیم تماس بگیریم .

 

این سنگبری به حدود۳۰ کشور جهان از ۵۰ سال پیش تاکنون صادرات داشته است و در پروژه های بزرگی در دنیا از جمله سازمان ملل ، برج العربیه و بسیاری پروژه های معروف دیگر دنیا سنگ صادر نموده است.

در حال حاضر سنگبری الوان نما که متعلق به جناب آقای حاج ابوالقاسم سرتیپی است با مدیریت آقایان ابراهیمی و عابدی در حال برش اسلب سنگ ونگه رستیک و سنگ های دیگر از جمله اسلب سنگ ازنا ،بسطام،لاشتر و برخی سنگ های دیگر میباشد.

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.