انبارسنگ
انبارسنگ
بهترین سنگ فرش باغ ویلا

بهترین سنگ فرش باغ ویلا چه سنگی است؟

بهترین سنگ فرش باغ ویلا چه سنگی است؟

 

اصولا در پروژه های باغ ویلایی استفاده از سنگ هایی بیشتر مد نظر است که سطح روی سنگ ها طبیعی و از خانواده سنگ های مالون باشد.

عموما پیمانکاران و ویلا سازان تمایل دارند که طراحی باغ ویلا را از سبک ساختمان سازی شهری دور نموده و سبک ساخت و ساز پروژه های ویلایی را به سمت کارهایی که ارتباط را به سمت طبیعت جلب نماید استفاده نمایند.

 

در پروژه هایی ویلایی بیشتر از سنگ های مالون ورقه ای استفاده می گردند و این سنگها حس در طبیعت بودن را به انسان القا می نمایند.

سنگ های مالون ورقه ای سطحی طبیعی و وحشی دارند و این سطح طبیعی امروزه بسیار مورد استقبال ویلا سازان و طراحان باغ و ویلا در سراسر ایران می باشد.

 

جدیدترین سبک سنگ های مالون ورقه ای سنگ های روستیک است .  این سبک با سطح طبیعی سنگ مالون شبیه سنگ های برش خورده منظم در حال تولید است.

سنگ های رستیک در ابعاد متفاوت از کوچکترین سایز ها تا سایز اسلب در حال تولید است.

سنگ ونگه رستیک سنگی بسیار زیبا و منحصر به فرد است ، این سنگ از خانواده سنگ مالون  بوده که در ابعاد مختلف به صورت منظم و برش خورده در حال تولید است.

 

 

برای خرید سنگ ونگه الان با فروشنده آن تماس میگیرم

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.