انبارسنگ
انبارسنگ

خریدن سنگ نمای ساختمان

چکیده: در این پست نکات خرید سنگ نمای ساختمان و روش خرید مستقیم از تولید کنندگان سنگ را در سایت انبار سنگ خواهید آموخت .

 

شاید برای ما پیدا کردن سنگ در اینترنت سخت و بی نتیجه باشد ، لازم است بدانیم سایت انبارسنگ محل خرید و فروش سنگ ساختمانی بدون واسطه است ” .  آگهی های فروش  در سایت توسط تولید گنندگان و فروشندگان مختلف از سراسر ایران منتشر میشود  . مشتریان زیادی همه روزه از طریق گوگل یا به صورت مستقیم وارد سایت انبار سنگ می شوند  و سنگ مورد نظر خود را از بین آگهی های منتشر شده ، انتخاب و خرید می نمایند . در سایت انبارسنگ ، از کنسول سرچ بالای صفحه به راحتی سنگ مورد نظرما پیدا می شود و میتوانیم با فروشنده آن مستقیم تماس بگیریم .

 

در بحث خرید سنگ برای ساختمان یکی از مهمترین بخش‌های آن خرید سنگ نمای ساختمان است .
با توجه به اینکه زیبایی ساختمان در وهله اول به نمای بیرون ساختمان وابسته است ،لذا در زمان خرید سنگ نمای ساختمان خود لازم است ، دقت کافی را در نظر داشته باشیم .
آیا می دانید اولین نگاهی که به پروژه شما می شود در صورتی که دید مثبت به پروژه شما در ذهن خریدار ایجاد شود، این ذهنیت مثبت می‌تواند بسیاری از معایب بعدی را پوشش دهد‌. پس به ظاهر نمای ساختمان خود اهمیت بیشتری دهید و برای خرید سنگ نمای ساختمان به دنبال صرفه جویی نباشید.

 

تماس مستقیم با فروشندگان سنگ نما 

 

نظر شما در مورد این دو تصویر چیست؟ همین نظر شما نشان دهنده این است که نمای ساخمان در اولین نگاه باید جذاب و زیبا به نظر برسد. و نظر مشتری به همان نگاه اول بسیار وابسته است. پس سنگ خوب و باکیفیت برای نمای خود انتخاب نمایید.

نکته بسیار مهم در خرید سنگ نمای ساختمان:
از سنگی برای نمای ساختمان خود استفاده نمایید که بعد از اجرا ، طرح و رنگی یکدست و بدون لکه و رگه داشته باشد.

 

سعی کنید از سنگی استفاده کنید که بعد از اجرا به دلیل بازی رنگ زیاد سنگ ،از نمای ساختمان خود دل زده نشوید.
پس ، اولین پارامتر یک دست بودن و یک سورت بودن سنگ است که باید به آن توجه داشته باشید، نکته بعدی رنگ سنگ است که به بودجه شما بستگی دارد هر اندازه رنگ سنگ تراورتن موردنظر شما سفید یا روشن تر باشد قاعدتاً باید پول بیشتری بابت سنگ‌نمای خود پرداخت نمایید .
مسئله بعدی کیفیت برش سنگ است که در صورت برش بی کیفیت در زمان تولید سنگ ، در مرحله اجرای سنگ نما با مشکل مواجه خواهید شد و این برش بی کیفیت می‌تواند ظاهرنمایی شما را خراب کند .
مسئله بعدی کیفیت ساب سنگ است هر اندازه سطح روی سنگ انعکاس نور بیشتری داشته باشد اصطلاحاً شاینینگ بیشتری داشته باشد، مشخص است که کیفیت ساب بالاتری دارد از طرفی هر چقدر میزان رزین مصرف شده در سطح سنگ‌تراورتن مورد نظر شما کمتر باشد کیفیت، سنگ بالاتر خواهد بود.
سنگ مناسب نما کدام نوع سنگ است؟
با توجه به جنس های مختلف سنگ و سبک اجرای دوغابی در ایران بهترین سنگ برای استفاده در نما سنگ تراورتن است به هیچ وجه از سنگ مرمریت و گرانیت در نما استفاده ننمایید.
با توجه به تفاوت زیاد بین ضریب انبساط حرارتی سنگ گرانیت و ملات پشت آن به مرور بعد از گرم شدن سنگ در نما گرانیت از نما جدا شده و حتی اگر اسکوپ هم شده باشد به مرور زمان اسکوپ از نما جدا شده و سنگ سقوط خواهد کرد. سنگ مرمریت نیز به دلیل مقاومت کم آن در برابر شرایط بد جوی اصلا گزینه مناسبی برای استفاده در نما نیست .

 

تماس مستقیم با فروشندگان سنگ نما  

توجه توجه حتماً در زمان اجرای سنگ در نما حتی اگر سنگ تراورتن هم باشد باید از اسکوپ استفاده نمایید.

بارها و بارها اتفاق افتاده که سنگ تراورتن بدون اسکوپ کار شده و بعد از چند سال از نما جدا شده و باعث تلفات جانی هم شده است ، که در صورت هرگونه اتفاق، مجری و کارفرما باید جوابگو باشند.

 


ترجیحاً از سنگ تراورتن با طول بلند استفاده نمایید ، در بند کشی نیز دقت نمایید بند کشی خوب و با کیفیتی انجام دهید .

آگهی های موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر می شود . ما به راحتی میتوانیم بعد از پیدا کردن سنگ مورد نظرمان با فروشنده آن به صورت مستقیم تماس بگیریم و از او خرید نماییم. در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم بهترین خریدرا تجربه نماییم  . انواع سنگ نما ، کف ، اسلب و به صورت کلی آگهی های مختلف در تمام صنعت سنگ از معدن تا اجرای سنگ در پروژه  در انبار سنگ منتشر می شود. برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

برای خرید امن و راحت در انبار سنگ راهنمایی نیاز دارم.

 

تماس مستقیم با فروشندگان سنگ نما 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.