خرید سنگ با گارنتی و ضمانت بازگشت​

خرید سنگ با گارانتی و ضمانت بازگشت در انبار سنگ

خرید سنگ با گارانتی وضمانت

واحد فروش: 09135566477

دفتر: 03133814009

گوش دهید یا بخوانید

Counseling

درخواست مشاوره گارانتی

نام خانوادگی(Required)
خرید سنگ با گارانتی و ضمانت بازگشت​

خرید سنگ با گارانتی و ضمانت

همه ی ما حق داریم ، وقتی محصول یا خدماتی را میخریم ، گارانتی و ضمانت کیفیت و سلامت داشته باشد ،  تا وقتی کیفیت و سلامت آن خلاف ادعای فروشنده است ،  با خیال راحت از گارانتی استفاده نماییم .

با توجه به تجربه ی تیم فروش انبارسنگ ، متوجه شدیم بزرگترین دغدغه ی مشتریان در بازار سنگ، عدم اعتماد به صداقت فروشنده و کیفیت سنگ های ارسال شده به پروژه است . همین دغدغه ی مشتریان انبارسنگ باعث شد  ، تا گارانتی و ضمانت را به تمام سنگ های مجموعه ی انبار سنگ اضافه نماییم.

قبل از مطالعه شرایط گارانتی لازم است بدانیم ، سنگ یک متریال طبیعی است و طرح و نقش آن شبیه به سرامیک نیست . ممکن است در هر پارت سنگ 10 تا 20 درصد تغییر سورت و طرح و رنگ  وجود داشته باشد که این امر کاملا ، طبیعی است  و این بستگی به نوع سنگ نیز دارد.

شرایط گارانتی و ضمانت کیفیت سنگ :

 

 1– بعد از نهایی شدن توافقات خریدار با تیم فروش ،تصاویر و مستنداتی بین طرفین رد و بدل می‌شود (روش خرید سنگ از انبار سنگ)، یا خریدار نمونه ای به عنوان شاخص دریافت می‌کند که میزان تلورانس کیفیت از نظر سورت بندی و طرح و رنگ در آنها مشخص شده است . در صورتی که کیفیت بار ارسال شده توسط واحد فروش انبار سنگ با محصول توافق شده تفاوت داشته باشد ، خریدار بی قید و شرط می‌تواند بار ارسال شده رابرگشت زده و وجه پرداختی خود را مسترد نماید.

 

2- تنها سورت های سوپر و ممتاز دارای گارانتی می باشند.( سورت های درجه 1 ،درجه2 و درجه 3 شامل گارانتی نمی باشد).

 

3- در صورت حضور خریدار یا نماینده وی در زمان بارگیری ،نظارت و‌کنترل کیفیت سنگ ، بر عهده خریدار یا نماینده وی می باشد . در این صورت
بار ارسال شده شامل گارانتی نیست
.

 

4- خریدار موظف است در صورت مشاهده لب پریدگی و شکستگی دربار دریافتی ، حتما قبل از تخلیه بار ، عکس و فایل تهیه نماید و این مساله را به
اطلاع تیم فروش انبارسنگ برساند ، توجه داشته باشید آسیب هایی که بدلیل اشتباه در زمان تخلیه سنگ ایجاد می شود شامل گارانتی نیست

 

5در صورتی که بخشی از بار ایراد داشته باشد و خریدار از کل بار ناراضی باشد،می تواند کل بار را برگشت زده و پول خود را دریافت نمایید.

 

6- وقتی سفارش خریدار بیش از یک سرویس باشد ، و ‌خریدارتمایل به دریافت سریع بار داشته باشد،باید به این نکته توجه نماید که سرویس های
دوم به بعد پس از رضایت و تایید بار قبلی قابل ارسال خواهد بود
.

 

7- درصورت برگشت، بار کرایه ارسال به محل پروژه بر عهده خریدار و کرایه برگشت بر عهده انبارسنگ می باشد.

 

8-  در صورت مغایرت بار ارسالی با مستندات ارائه شده توسط تیم فروش مشتری می تواند بار را تا 1 روز بعد از تخلیه با هماهنگی واحد فروش عودت نماید.

تیم انبار سنگ تمام تلاش خود را می نماید تا شما از خرید سنگ بهترین احساس را تجربه کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *