انبارسنگ

خرید سنگ نما

وبلاگ

8 آبان 1399 36 بازدید
انبارسنگ

سنگ نما:
چکیده: در این پست بهترین سنگ نما و همچنین سنگ هایی که بریا نما مناسب نیست معرفی میگردد.
اصولاً بهترین سنگ نما در ایران سنگ تراورتن است . به دلیل اینکه سنگ مورد استفاده در نما عموماً به روش دوغابی کار می‌شود، سنگ تراورتن بهترین انتخاب برای استفاده در نما میباشد .سنگ تراورتن به دلیل کیفیت خوب و مقاومت لازم در برابر عوامل جوی و سازگار بودن آن با شرایط اجرا در ایران بهترین انتخاب برای استفاده در نما می باشد.

خرید سنگ نما:
در خرید سنگ نما لازم است بدانید که به هیچ وجه از سنگ مرمریت در نما استفاده ننمایید، به دلیل اینکه این سنگ به هیچ وجه با شرایط جوی سازگاری مناسبی ندارد و بعد از استفاده در نما ممکن است مشکلات زیر برای شما پیش بیاید:
جدا شدن سنگ از نما.
پوسته پوسته شدن و ترک خوردن آن.
رنگ پریدگی و از بین رفتن ظاهر و زیبایی سنگ .
این سنگ صرفاً برای استفاده در فضای داخلی مناسب است همچنین سنگ گرانیت نیز به دلیل اینکه در ایران تقریباً اکثر پروژه‌ها سنگ را به‌صورت دوغابی کار می‌کنند اصلاً برای نما مناسب نیست به دلیل اینکه جذب آب کمی دارد و همچنین ضریب انبساط حرارتی بسیار متفاوتی با ملات پشت آن دارد و باعث می‌شود به سرعت از نما جدا شده که ممکن است خطرات جانی داشته باشد و همچنین خسارت های مالی در بر خواهد داشت . علاوه بر آن ظاهر و زیبایی نما را از بین خواهد برد تنها در صورتی از سنگ گرانیت می توانید استفاده نمایید که از روش اجرای خشک بهره گیری نمایید.
یکی دیگر از سنگ های مناسب به عنوان سنگ نما سند ستون است که پیسنهاد مینماییم برای آشنایی بیشتر کلیک نمایید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.