درباره ما انبار سنگ

انبار سنگ چیست؟

انبار سنگ یک بستر آنلاین برای خرید و فروش سنگ ساختمانی و صنایع وابسته به آن می باشد. اگر خریدار سنگ هستید به شما کمک می کند تا از بین محصولات و خدمات مختلفی که در انبار سنگ معرفی شده به سرعت نیاز مورد نظر خود را پیدا نمایید. در هر مرحله از خرید خود اگر نیاز به مشاوره داشته باشید، تیم پشتیبانی انبار سنگ به شما کمک خواهد کرد تا بهترین خرید را تجربه نمایید. همچنین کلیه ی خدمات مربوط به اجرای سنگ، کف سابی و… در انبار سنگ وجود دارد، که می توانید نیاز خود را در کمترین زمان در آن برطرف نمایید. ما در انبار سنگ تلاش می کنیم برای همه ی درخواست های شما؛ مرتبط با سنگ ساختمانی، جوابی داشته باشیم.

درخواست خرید و مشاوره

نام خانوادگیضروری

فروشنده هستید؟

اگر فروشنده سنگ هستید و نیاز دارید تا همه ی خدمات حرفه ای برای تبلیغات، بازاریابی و فروش را به صورت یکجا در دسترس داشته باشید، انبار سنگ کلیه ی این خدمات را برای شما فراهم کرده است که می توانید با استفاده درست و اصولی از انبار سنگ نتایج خوبی کسب نمایید. 

اگر شما بخواهید به تنهایی همه ی این خدمات را برای مجموعه ی خود فراهم نمایید، نیاز است تا زمان و هزینه ی زیادی صرف کنید، که شاید به نتایج مورد نظر برسید. 

قطعاً ایجاد بانک اطلاعات جامع از مخاطبان و مشتریان مختلف در طول زمان و با صرف هزینه ی زیاد فراهم شده است که شما به راحتی می توانید برای افزایش فروش، از این خدمات ویژه ی انبار سنگ استفاده نمایید. 

انبار سنگ چه خدماتی دارد؟

1) تبلیغات 

در انبار سنگ شبکه ی بزرگی از فعالان صنعت سنگ ساختمانی، در تمام شغل های مختلف از جمله؛ سنگبری، انباردار، معدن دار، ابزار فروش، سنگ کار و… حضور دارند، که می توانید روش های نوین و اجرای کمپین های گسترده اینترنتی را تجربه کنید. 

تبلیغات اینترنتی و آنلاین یکی از مؤثرترین و کم هزینه ترین روش های تبلیغات موجود در حال حاضر است. هر مجموعه ای با سرمایه گذاری در تبلیغات آنلاین، در صورتی که اصول آن را رعایت کند و درست برنامه ریزی نماید و از بستر مناسب و در زمان مناسب استفاده کند، نتیجه خوب خواهد گرفت. 

تیم انبار سنگ با توجه به تجربه ی خوبی که در این زمینه دارد، نتایج خوبی را برای کسب و کار شما ایجاد می کند. 

2) معرفی محصول و خدمات توسط فروشندگان مختلف در انبار سنگ 

به واسطه ی اپلیکیشن انبار سنگ، شما می توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را معرفی کنید. آگهی شما هم در اپلیکیشن و هم در سایت به صورت همزمان منتشر خواهد شد. 

3) مشاوره، مدیریت، بازاریابی و فروش

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه مدیریت، بازاریابی و فروش دارید، می توانید از خدمات مشاوره مجموعه انبار سنگ استفاده نمایید. 

4) فروش سنگ 

گستره ی وسیعی از مشتریان واحد بازرگانی انبار سنگ با توجه به اعتمادی که به این مجموعه دارند، درخواست ها و سفارشات خود را به واحد بازرگانی انبار سنگ می سپارند. از آن جا که کیفیت محصول و آرامش خیال مشتریان برای ما بسیار مهم است، تمام سنگ هایی که در واحد بازرگانی انبار سنگ فروخته می شوند، گارانتی و ضمانت کیفیت دارند. 

5) گارانتی کیفیت سنگ

برای اولین بار در ایران سنگ فروخته شده توسط تیم انبار سنگ گارانتی کیفیت می شود و در صورت عدم رضایت شما بار فروخته شده برگردانده شده و پول شما به حسابتان واریز می گردد.

6) عکاسی و فیلمبرداری صنعتی در استودیوی انبار سنگ 

یکی از مهم ترین مسائل در فروش و بازاریابی سنگ ساختمانی، بحث ارائه و پرزنت سنگ است. از آنجایی که سنگ در نظر مشتری یک کالای لوکس و با ارزش است، عموماً انتظار دارد وقتی عکس و فیلم از سنگ برایش ارسال می شود حس لوکس بودن را در آن ببیند. 

عکاسی و فیلمبردای صنعتی یکی از خدماتی است که جدیداً برای رفع این نیاز فعالان در صنعت سنگ، به خدمات انبار سنگ اضافه شده است. 

در استودیوی انبار سنگ، از محصولات شما عکس و ویدیویی با کیفیت برای استفاده در رسانه های مختلف تهیه می شود. همچنین وقتی شما بخواهید از سنگ موجود در کارخانه یا انبار، عکس اجرا شده داشته باشید، بعد از تهیه تکسچر و عکس، این طراحی نیز برای شما انجام خواهد شد. این مسأله به فروش سنگ های شما بسیار کمک خواهد کرد.

 

اپلیکیشن انبار سنگ

برای استفاده از انبار سنگ و معرفی محصول و خدماتتان می توانید اپلیکیشن انبار سنگ را نصب نموده یا از طریق سایت اقدام به انتشار و معرفی محصول و خدمات خود نمایید. تمام محصولات و خدمات در انبار سنگ به صورت دسته بندی شده و تفکیک شده به مخاطبان مخصوص خود نشان داده می شوند. 

بعد از این که محصول و خدمات خود را معرفی کردید، در صورتی که می خواهید متمایز از بقیه ی همکاران دیده شوید و محصولات و خدمات شما بازدید بیش تری داشته باشند، می توانید از خدمات ویژه و تبلیغات VIP انبار سنگ استفاده نمایید. 

افزایش سود با انبار سنگ

سؤال اینجاست، اگر شما افزایش فروش داشتید، می توان تضمین کرد که افزایش سود هم دارید؟ آیا اگر تبلیغات انجام دادید، افزایش فروش حاصل می شود؟ آیا اگر یک فروشنده خوب استخدام کردید، فروش شما افزایش خواهد یافت؟ اگر فروش خوبی با یک فروشنده خوب تجربه کردید و آن فروشنده از پیش شما رفت، باز هم فروش خوبی خواهید داشت؟ هزاران سؤال این چنینی وجود دارند که هر روزه، یکی از این سؤالات یا چند تای آنها در یک مجموعه اتفاق می افتد. باید قبل از این که در سازمان ما اتفاقی بیفتد راهکاری داشته باشیم و آینده ی سازمانمان را با این طور مسائل در معرض خطر قرار ندهیم. 

قبل از این که توضیحات کافی در مورد این مطلب بدهیم، باید بگویم نگران نباشید، تمام این مسائل راهکار دارد و می توان قبل از اتفاق افتادن برایشان راهکار ایجاد کرد. 

ضمناً افزایش فروش هم با تبلیغات VIP در انبار سنگ ایجاد خواهد شد.

اما بهتر است برای این که افزایش سود را به دست آوریم، روی 3 مسأله به صورت همزمان کار کنیم: ذهنیت، مهارت و فعالیت.

اطلاعات تماس

دفتر انبارسنگ: ۰۳۱۳۳۸۱۴۰۰۹
تلفن همراه: ۰۹۱۳۵۵۶۶۴۷۷
ایمیل: info@anbarsang.ir

آدرس: شهرک صنعتی محمودآباد بین خ ۱۶ و فرعی ۱۶ شوروم پارس هخامنش

فروشندگان

برخی از سنگبری های شاخص که از خدمات آنلاین انبارسنگ استفاده می نمایند:

 1. سنگبری یونیک
 2. سنگبری ایران مهر
 3. سنگبری برادران امینی
 4. سنگبری برادران آزغ

و…

خریداران

برخی از بزرگترین مشتریان مجموعه بازرگانی انبار سنگ:

1)  آقای دکتر فرشید عیدوزه ای

هتل پنج ستاره ابوفرحان در چابهار که از طریق انبار سنگ با مجموعه آشنا شدند و نزدیک به ۵ هزار متر مربع سنگ ونگه خریداری نمودند.

2) آقای علیرضا شرفی

مالک باغ وحش صفادشت کرج که نزدیک به ۶۰۰۰ متر مربع، سنگ ونگه رستیک برای محوطه سازی و نمای قسمت ویلایی باغ وحش خریداری نمودند.

3) آقای مهندس نوری

انبوه ساز در شهر سرخرود مازندران، که حدود ۵۵۰۰ متر مربع، سنگ تراورتن عباس آباد خریداری نموده اند.

 • و ….

معاملات انجام شده

برخی از معاملات انجام شده فروشندگان در اپلیکیشن انبار سنگ:

 • سنگبری امام رضا

( فروش حدود ده هزار متر مربع سنگ لایم استون)

 • معدن شالیز

(فروش و بازاریابی تناژ بالای کوپ، توسط آقای علی پرست )

دست آوردها

1) خدمات خرید، فروش و بازاریابی آنلاین را برای صنعت سنگ ساختمانی، به صورت رایگان و همگانی، به ساده ترین حالت ممکن فراهم نموده ایم.
2) با توجه به اینکه پیدا کردن و تامین سنگ بسیار راحت شده است، افراد جدیدی به فضای تجارت سنگ وارد شده‌اند و اشتغال زایی خوبی ایجاد شده است.
‏3) آگاهی و اشتیاق خوبی در مخاطبان، نسبت به سنگ ساختمانی ایجاد شده است.
4) قسمت استخدام و کاریابی هم به کارفرمایان کمک نموده تا نیروهای مشتاق را استخدام نمایند.
5) از طرفی به افرادی که تمایل به فعالیت و کار در صنعت سنگ دارند نیز کمک نموده تا به شغل و نتیجه دلخواه خود برسند.

تیم انبار سنگ

دسته بندی های آگهی

1) درخواست خرید
خریدار در آن درخواست خود را ثبت نموده و یک مناقصه آنلاین برای خرید بهتر برگزار می نماید.

2) تامین کنندگان
در این دسته به معرفی سنگبری ها و شوروم های سنگ و واسطه ها پرداخته میشود.

3) سنگ اسلب و تایل
‏ این دسته بندی به معرفی انواع سنگ های ساختمانی اختصاص دارد.

4) کوپ و معدن
 دسته بندی کوپ و معدن به معرفی انواع کوپ و معرفی معادن مختلف ایران اختصاص دارد.

5) ماشین آلات و ابزار معدن
‏ این دسته بندی مربوط به ادوات و تجهیزات معدن کاری است.

6) ماشین آلات و لوازم سنگبری
‏دسته بندی بعدی مربوط به کلیه ماشین آلات و لوازم سنگبری است.

7) سنگ کاری
‏دسته بندی بعدی مربوط به سنگ کاری است ،که استاد کاران سنگ کار می‌توانند خدمات خود را در آن معرفی نمایند.

8) خدمات سنگ

معرفی خدماتی از جمله:

 • طراحی و معماری
 • حمل و نقل
 • ابزار و برش
 • سی ان سی سنگ
 • تعمیرکار 
 • متخصص کفسابی 
 • و…

9) تزئینات سنگی

 • دسته بندی تزئینات سنگی مربوط به صراحی و نرده سنگی، سنگ آنتیک و مصنوعات سنگی است.

10) سنگ محوطه سازی
انواع سنگهایی که در محوطه سازی اجرا می شود را در خود جای داده است.

11) سنگ مزار

 • مربوط به معرفی انواع سنگ مزار است.

12)  استخدام و کاریابی

 •  اگر کارفرمایی نیاز به استخدام نیرویی داشته باشد؛ می تواند در این قسمت آگهی منتشر نماید.
 • همچنین اگر شخصی تمایل به فعالیت و کار در صنعت سنگ داشته باشد، می‌تواند در این قسمت توانایی ها، مهارت ها و رزومه خود را معرفی نموده و آمادگی خود را برای همکاری با کارفرمایان اعلام نماید.
 • ‏ تقریباً تمامی کسانی که به دنبال کار در صنعت سنگ بوده‌اند و از این روش استفاده کرده اند ، نتیجه مثبت برایشان حاصل شده است.

مقالات

مقالات پست های وبلاگ در زمینه های مختلفی میباشند که عبارتند از:

 • انواع سنگ های ساختمانی
 • فروش و بازاریابی سنگ
 • روشهای تولید محتوا است.

مطالب این قسمت مربوط به مخاطبان مختلف از جمله خریدار، فروشنده و تولید کنندگان در زمینه صنعت سنگ است.