درباره ما انبار سنگ

انبار سنگ چیست؟

انبار سنگ یک بستر آنلاین برای خرید و فروش سنگ ساختمانی و صنایع وابسته به آن می باشد. اگر خریدار سنگ هستید به شما کمک می کند تا از بین محصولات و خدمات مختلفی که در انبار سنگ معرفی شده به سرعت نیاز مورد نظر خود را پیدا نمایید. در هر مرحله از خرید خود اگر نیاز به مشاوره داشته باشید، تیم پشتیبانی انبار سنگ به شما کمک خواهد کرد تا بهترین خرید را تجربه نمایید. همچنین کلیه ی خدمات مربوط به اجرای سنگ، کف سابی و… در انبار سنگ وجود دارد، که می توانید نیاز خود را در کمترین زمان در آن برطرف نمایید. ما در انبار سنگ تلاش می کنیم برای همه ی درخواست های شما؛ مرتبط با سنگ ساختمانی، جوابی داشته باشیم.

انبار سنگ چه خدماتی دارد؟

1) تبلیغات 

در انبار سنگ شبکه ی بزرگی از فعالان صنعت سنگ ساختمانی، در تمام شغل های مختلف از جمله؛ سنگبری، انباردار، معدن دار، ابزار فروش، سنگ کار و… حضور دارند، که می توانید روش های نوین و اجرای کمپین های گسترده اینترنتی را تجربه کنید. 

تبلیغات اینترنتی و آنلاین یکی از مؤثرترین و کم هزینه ترین روش های تبلیغات موجود در حال حاضر است. هر مجموعه ای با سرمایه گذاری در تبلیغات آنلاین، در صورتی که اصول آن را رعایت کند و درست برنامه ریزی نماید و از بستر مناسب و در زمان مناسب استفاده کند، نتیجه خوب خواهد گرفت. 

تیم انبار سنگ با توجه به تجربه ی خوبی که در این زمینه دارد، نتایج خوبی را برای کسب و کار شما ایجاد می کند. 

2) معرفی محصول و خدمات توسط فروشندگان مختلف در انبار سنگ 

به واسطه ی اپلیکیشن انبار سنگ، شما می توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را معرفی کنید. آگهی شما هم در اپلیکیشن و هم در سایت به صورت همزمان منتشر خواهد شد. 

3) مشاوره، مدیریت، بازاریابی و فروش

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه مدیریت، بازاریابی و فروش دارید، می توانید از خدمات مشاوره مجموعه انبار سنگ استفاده نمایید. 

4) فروش سنگ 

گستره ی وسیعی از مشتریان واحد بازرگانی انبار سنگ با توجه به اعتمادی که به این مجموعه دارند، درخواست ها و سفارشات خود را به واحد بازرگانی انبار سنگ می سپارند. از آن جا که کیفیت محصول و آرامش خیال مشتریان برای ما بسیار مهم است، تمام سنگ هایی که در واحد بازرگانی انبار سنگ فروخته می شوند، گارانتی و ضمانت کیفیت دارند. 

5) گارانتی کیفیت سنگ

برای اولین بار در ایران سنگ فروخته شده توسط تیم انبار سنگ گارانتی کیفیت می شود و در صورت عدم رضایت شما بار فروخته شده برگردانده شده و پول شما به حسابتان واریز می گردد.

6) عکاسی و فیلمبرداری صنعتی در استودیوی انبار سنگ 

یکی از مهم ترین مسائل در فروش و بازاریابی سنگ ساختمانی، بحث ارائه و پرزنت سنگ است. از آنجایی که سنگ در نظر مشتری یک کالای لوکس و با ارزش است، عموماً انتظار دارد وقتی عکس و فیلم از سنگ برایش ارسال می شود حس لوکس بودن را در آن ببیند. 

عکاسی و فیلمبردای صنعتی یکی از خدماتی است که جدیداً برای رفع این نیاز فعالان در صنعت سنگ، به خدمات انبار سنگ اضافه شده است. 

در استودیوی انبار سنگ، از محصولات شما عکس و ویدیویی با کیفیت برای استفاده در رسانه های مختلف تهیه می شود. همچنین وقتی شما بخواهید از سنگ موجود در کارخانه یا انبار، عکس اجرا شده داشته باشید، بعد از تهیه تکسچر و عکس، این طراحی نیز برای شما انجام خواهد شد. این مسأله به فروش سنگ های شما بسیار کمک خواهد کرد.

 

اطلاعات تماس

دفتر انبارسنگ: ۰۳۱۳۳۸۱۴۰۰۹
تلفن همراه: ۰۹۱۳۵۵۶۶۴۷۷
ایمیل: info@anbarsang.ir

آدرس: شهرک صنعتی محمودآباد خیابان فرعی ۱۴ روبروی انبار رامسر، ساختمان قپانی، طبقه ۲، واحد ۳، دفتر انبار سنگ

دست آوردها

1) خدمات خرید، فروش و بازاریابی آنلاین را برای صنعت سنگ ساختمانی، به صورت رایگان و همگانی، به ساده ترین حالت ممکن فراهم نموده ایم.
2) با توجه به اینکه پیدا کردن و تامین سنگ بسیار راحت شده است، افراد جدیدی به فضای تجارت سنگ وارد شده‌اند و اشتغال زایی خوبی ایجاد شده است.
‏3) آگاهی و اشتیاق خوبی در مخاطبان، نسبت به سنگ ساختمانی ایجاد شده است.
4) قسمت استخدام و کاریابی هم به کارفرمایان کمک نموده تا نیروهای مشتاق را استخدام نمایند.
5) از طرفی به افرادی که تمایل به فعالیت و کار در صنعت سنگ دارند نیز کمک نموده تا به شغل و نتیجه دلخواه خود برسند.

تیم انبار سنگ

درخواست خرید و مشاوره

نام خانوادگی(Required)