انبارسنگ
انبارسنگ
شاخص-سنگ-کف-ساختمان

راهنمای خرید سنگ کف ساختمان

سنگ کف ساختمان

راهنمای خرید سنگ کف ساختمان


در این پست یاد میگیرید چه سنگی برای کف ساختمان مناسب است وبعد از اجرای سنگ کف چه نکاتی باید رعایت گردد

 

نکات ضروری جهت خرید سنگ کف ساختمان چیست؟

 

  • مهمترین نکته برای خرید سنگ کف ساختمان این است که تا حد امکان از رنگ روشن استفاده نمایید. هرچقدر رنگ سنگ کف در پروژه شما روشن تر و سفید تر باشد به دلیل جذب نور بیشتر فضای شما را دلنشین تر و بزرگتر نشان خواهد داد.

  • امروزه سنگ های چینی موارد مصرف بسیاری در کف پروژه های ساختمانی پیدا نموده اند. سنگ های چینی علاوه بر رنگ روشن خود که عموماً هم روشن و سفید هستند جنس بسیار خوب و جذب آب بسیار کمی دارند و گزینه مناسبی برای سنگ کف ساختمان محسوب میگردند.

  • اشتباه نکنید سنگ‌چینی در کشور ایران تولید می شود و هیچ ارتباطی با کشور چین ندارد. کوپ آن هم در داخل ایران وجود دارد و کلمه چینی نوع جنس سنگ است ، نه کشور تولید کننده آن . سنگ های چینی از لحاظ تراکم و مقاومت در برابر سایش بسیار سنگ مناسب و ایده آلی به شمار می روند و روز به روز به استفاده آن در صنعت ساختمان افزوده می‌شود.

سنگ اسلب ازنا
  • سنگ های مرمریت نیز در کف ساختمان استفاده فراوانی دارند و طیف رنگی گسترده‌ای را پوشش می‌دهند. هر چقدر سنگ مرمریت کمپکت تر و فشرده‌تر باساب پذیری بالاتری باشند و ترک و رگه کمتری داشته باشند می‌توانند انتخاب بهتری برای خرید سنگ کف ساختمان محسوب گردند.

  • اصولاً هر اندازه ابعاد سنگ کف ساختمان بزرگتر باشد زیبایی پروژه شما افزونتر خواهد بود.

  • در خرید سنگ کف دقت بالایی در ابعاد سنگ داشته باشید و لازم است بدانید کوچکترین خطا در برش سنگ و ابعاد آن می تواند زیبایی پروژه شما را تهدید نماید و در زمان اجرا با مشکل روبرو خواهید شد.


بعد از خرید سنگ کف ساختمان و اجرای آن در صورتی که می خواهید بعد از اجرای کف پروژه شما کاملاً یکدست و صاف به نظر برسد می‌توانید کفسابی انجام دهید ، سپس ساختمان شبیه به یک آیینه بزرگ یک دست به نظر خواهد رسید.


کف سابی سنگ
اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.