انبارسنگ
انبارسنگ
سنگ کف حیاط

 قبل از خرید سنگ کف حیاط و کف پارکینگ چند لحظه صبر کنید

 قبل از خرید سنگ کف حیاط و کف پارکینگ چند لحظه صبر کنید:

مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید و بعد اقدام به خریدنمایید

 

سنگ های چینی و کریستال که می تواند از معادن مختلفی از جمله معدن لایبید، نیریز، الیگودرز و معادن قروه تامین شود می تواند گزینه مناسبی برای خرید سنگ کف حیاط باشد که تقریبا تم رنگی سفید با خط و طرح های طوسی دارند.

به نظر شما سنگ ساب خورده برای کف حیاط در چه صورت مناسب است؟

در صورتی که این سنگها در ابعاد کوچک در حدود نهایتا20*20 یا 30*20 باشد و استفاده شوند گزینه مناسبی است.

بهتر است در زمان اجرا بین این سنگها حدود سه میلی متر بند ایجاد شود. بند سنگ می تواند زبری لازم جهت جلوگیری از سر خوردن افراد را ایجاد نماید حتی اگر همه سنگها ساب خورده باشند.

اما در صورتی که بخواهید از ابعاد بزرگتر استفاده نمائید حتما باید سطح سنگ ها تیشه ای شوند. وقتی سنگ تیشه ای شود قابلیت لازم جهت جلوگیری از سر خوردن را بدست آورده و امنیت جانی افراد ساکن در ساختمان حفظ خواهد شد .

نظر شما در مورد سنگ گرانیت به عنوان سنگ کف حیاط چیست؟

2- سنگهای گرانیت نیز در صورت فلیم شدن(با آتش شدید سطح روی سنگ پوسته پوسته شده و زبر می شود ) می توانند گزینه مناسبی برای کف محسوب شوند. اما با توجه به طرح و نقش سنگهای گرانیت که عموما گرانیت های مشکی و سفید به صورت فلیم شده مصرف می شوند زیبایی خاصی نداشته و جزو سنگهای دمده و قدیمی در ایران محسوب میشوند ، البته فراموش نشود که از لحاظ کیفیت و مقاومت در حد اعلا هستند.

نظرتان تا اینجای مطلب چیست ؟ آیا ارزش داشت قبل ازخرید سنگ کف حیاط چند لحظه صبر کنید و این مطلب را مطالعه نمایید؟

آیا به دنبال سنگی خاص و متفاوت برای استفاده به عنوان سنگ کف حیاط هستید؟

3- سنگ جدید ونگه روستیک با تم های رنگی قهوه ای و طوسی در حال حاضر جزو سنگهای جدید و فوق العاده شیک جهت استفاده به عنوان سنگ کف حیاط محسوب می شود. سنگ ونگه روستیک از خانواده سنداستون متراکم محسوب شده سطح روی سنگ کاملا حالت سنگ مالون طبیعی است و در ابعاد مختلف برش می خورد.

 

آیا استفاده از سنگ مرمریت برای کف حیاط مناسب است؟

به شما توصیه می نمائیم  از سنگ های مرمریت و سنگ گندمک به هیچ عنوان جهت سنگ کف حیاط یا سنگ کف محوطه استفاده ننمائید ، چرا که به سرعت سنگ تحت عوامل جوی تخریب شده و از بین خواهد رفت.

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.