انبارسنگ
انبارسنگ
سنگ لاشتر

نا گفته هایی در مورد سنگ لاشتر

نا گفته هایی در مورد سنگ لاشتر:

 

نام بین المللی سنگ لاشتر چیست؟

سنگ لاشتر جزو یکی از سنگهای شناخته شده در دنیا می باشد که در سطح بین المللی به اسم پیترا گری (Pietra Grey) شناخته می شود.

 

شاید برای ما پیدا کردن سنگ در اینترنت سخت و بی نتیجه باشد ، امالازم است بدانیم سایت انبارسنگ محل خرید و فروش سنگ ساختمانی بدون واسطه است ” .  آگهی های فروش  در سایت توسط تولید گنندگان و فروشندگان مختلف از سراسر ایران منتشر میشود  . مشتریان زیادی همه روزه به صورت مستقیم یا از طریق گوگل وارد سایت انبار سنگ می شوند  و سنگ مورد نظر خود را از بین آگهی های منتشر شده ، انتخاب و خرید می نمایند . در سایت انبارسنگ ، از کنسول سرچ بالای صفحه به راحتی سنگ مورد نظرما پیدا می شود و میتوانیم با فروشنده آن مستقیم تماس بگیریم .

 

این سنگ از خانواده سنگ های مرمریت با فرمول شیمیایی کربنات کلسیم در تم رنگی خاکستری تا مشکی با خط های سفید می باشد.

در میان سنگهای اسلب ،  سنگ اسلب لاشتر جزو پرمصرف ترین و زیباترین سنگ های مرمریت ایران به شمار میرود.

 

با توجه به پیشینه معادن لاشتر ( در جنوب منطقه اصفهان واقع شده اند) و رغبت و اعتماد بازار به این سنگ میتوان گفت سنگ لاشتر سهم زیادی از بازار سنگ مرمریت را به خود اختصاص داده است.

 

از لحاظ ظاهری سنگ لاشتر در تم رنگی خاکستری تا مشکی دارای خط های سفیدی است و میتوان گفت سنگهای دیگر در این تم رنگی تا به حال نتوانسته اند این حجم انبوه از بازار را به سمت خود سوق دهند .

 

 

از سنگ لاشتر در قسمتهای مختلف پروژه ها اعم از دیواره های داخلی ساختمان (نمای داخلی) سنگفرش واحد های تجاری و اداری ، سرویس بهداشتی ، کارهای دکوراتیو ، نمای بیرونی ساختمان ، میز و کانتر آشپزخانه ، سنگفرش ، پارکینگ ، پیاده رو جدول ، درپوش  و … استفاده میشود. البته شاید برخی از موارد استفاده ای که عنوان شد از لحاظ فنی استفاده در آن موقعیت درست نباشد یا باید با اتخاذ تدابیری استفاده شود که بعدا به آن پرداخته خواهد شد.

 

 

برای اطلاع از جزییات و راهنمای خرید سنگ اسلب لاشتر کلیک نمایید.

 برای خرید سنگ لاشتر راهنما نیاز دارم

 

 

سنگ لاشتر فرآوری های مختلف ازجمله پولیش ، چرمی ، سند بلاست ، تیشه ای ، بو ش همر ، سوزنی و حتی فلیم  هم روی آن انجام میشود.

این سنگ جذب آب بسیار کم و مقاوت بسیار بالایی در میان انواع سنگ مرمریت  دارد. این نکته کیفیت آن را در میان سنگ های مرمریت در رتبه بالاتری قرارداده است.

اسلب سنگ لاشتر طرفداران بسیار زیادی در میان مهندسان آرشیتکت داخلی و خارجی دارد.

قیمت این سنگ نیز نسبت به سنگهای دیگر معقول و منطقی تر به نظر میرسد.

هرساله انبوهی از کوپ خام سنگ لاشتر به کشورهای مختلف از جمله ایتالیا ، چین ، اسپانیا و دیگر کشورها ارسال می گردد.

 

 برای خرید سنگ لاشتر با فروشندگان آن تماس میگیرم

 

 

روش طبقه بندی سنگ از لحاظ گرید در ایران چگونه است؟

به طور کلی سورت بندی مشخصی در ایران برای سنگ های ساختمانی از جمله سنگ لاشتر تعریف نشده است.

ولی در حالت کلی کیفیت سنگ از طریق پارامترهای زیر بررسی می شود.

 

1- نوع و جنس سنگ

2- نداشتن لکه ، غده و سوختگی در سنگ

3- سورت دقیق ( یک دست بودن سنگ از لحاظ طرح و رنگ) و حداقل بازی رنگ

4- قطر سنگ

5- گونیا بودن ابعاد سنگ

6- ساب سنگ

7- لب پر نبودن سنگ

8- نوع متریال مصرفی در فرآیند تولید و فرآوری سنگ (رزین، اپوکسی، یو وی ، توری پشت سنگ، لقمه ساب و …)

9- نحوه حمل و ارسال سنگ

 

 

یکی از پر کاربردترین موارد استفاده سنگ لاشتر که از سنگهای درجه سه و درجه چهار معدن برش میخورد سنگ خام لاشتر است که به صورت دستی یا ماشینی تیشه زده و در سنگفرش کف پروژه ها استفاده می شود.

درحالت کلی جهت سنگ فرش محوطه خارجی در مناطق سردسیر استفاده از سنگ لاشتر توصیه نمیشود.

در منطقه معادن لاشتر تعداد زیادی معدن فعال است که تقریبا اکثر سنگهای با کیفیت به صورت مستقیم ازمعدن جهت صادرات بارگیری شده و تناژزیادی از آن ها به مقصد کشور چین ارسال میشود.

سنگهای معادن لاشتر که به صورت لاشه در معدن خورد می شود و به صورت مالون دست تراش تولید شده که مصرف زیادی در پروژه های دولتی و غیر دولتی دارد.

برای اطلاع از جزییات و راهنمای خرید سنگ اسلب لاشتر کلیک نمایید.

 

 دکمه برای خرید سنگ لاشتر راهنما نیاز دارم

 

سنگ اسلب لاشتر در صورتی که تم رنگی تیره و مشکی داشته باشد ، از طرفی سوختگی در آن وجود نداشته باشد و دارای خط های سفید نازک باشد بهترین سورت سنگ لاشتر محسوب میگردد.

 

 

برای خرید سنگ لاشتر با فروشندگان آن تماس میگیرم

 

 

آگهی های موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر می شود . ما به راحتی میتوانیم بعد از پیدا کردن سنگ مورد نظرمان با فروشنده آن به صورت مستقیم تماس بگیریم و از او خرید نماییم. در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم بهترین خریدرا تجربه نماییم  . انواع سنگ نما ، کف ، اسلب و به صورت کلی آگهی های مختلف در تمام صنعت سنگ از معدن تا اجرای سنگ در پروژه  در انبار سنگ منتشر می شود. برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

برای خرید امن و راحت در انبار سنگ راهنمایی نیاز دارم.

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.