انبارسنگ
انبارسنگ
بهترین سنگ فرش باغ ویلا

یک سنگ ویلایی که فضای  ما را دگرگون می کند

یک سنگ ویلایی که فضای  ما را دگرگون می کند

چه نکاتی برای استفاده از سنگ در پروژه های ویلایی لازم است بدانیم:

با گسترش ساختمان سازی و به خصوص ساختمان های ویلایی در بسیاری از شهر های کشور، سوالاتی درمورد سنگ ویلایی در ذهن ما وجود دارد .

سوالاتی از جمله این که چه نوع سنگ نمایی برای این مدل پروژه ها مناسب است .

همچنین چه نوع سنگ هایی برای بیرون و داخل ساختمان به کار برده شود که از لحاظ زیبایی، استحکام و قیمت مناسب باشد و سوالاتی از این قبیل.

 

سنگ ها و مصالح مورد استفاده در پروژه باید متناسب با شرایط آب و هوایی شهری که در آن پروژه اجرا میشود انتخاب گردند ، تا بیشترین عمر مفید و کارایی را در کنار زیبایی آن داشته باشند .

شاید برای ما پیدا کردن سنگ در اینترنت سخت و بی نتیجه باشد ، امالازم است بدانیم سایت انبارسنگ محل خرید و فروش سنگ ساختمانی بدون واسطه است ” .  آگهی های فروش  در سایت توسط تولید گنندگان و فروشندگان مختلف از سراسر ایران منتشر میشود  . مشتریان زیادی همه روزه به صورت مستقیم یا از طریق گوگل وارد سایت انبار سنگ می شوند  و سنگ مورد نظر خود را از بین آگهی های منتشر شده ، انتخاب و خرید می نمایند . در سایت انبارسنگ ، از کنسول سرچ بالای صفحه به راحتی سنگ مورد نظرما پیدا می شود و میتوانیم با فروشنده آن مستقیم تماس بگیریم .

 

سنگ تراورتن یکی از انواع سنگ ویلایی است که بیشتر جهت استفاده در نما ، برای پروژه های ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد.

معمولا ، سنگ ویلایی تراورتن که از پر کاربرد ترین سنگ نما های بیرونی ساختمان هاست در پروژه های ویلایی برای نما به وفوراستفاده می شود.

 

برای خرید سنگ تراورتن الان با فروشندگان آن تماس می گیرم

آیا با معرفی یک سنگ ویلایی که فضای ویلای ما را دگرگون خواهد کرد موافقید؟

یکی از انواع سنگ ویلایی جدیدکه به تازگی وارد بازار شده است و اسقبال بسیار خوبی از آن به وجود آمده سنگ ونگه رستیگ است . این سنگ فضای ویلایی ما را بسیار متفاوت و خاص خواهد نمود.

سنگ ویلایی ونگه رستیک سنگی با تم رنگی قهوه ای از خانواده اسلیت یا مالون قهوه ای است.

این سنگ به سبک و فرم سنگهای تراورتن در ابعاد تایل عرض 40 و 60 سانت و حتی اسلب تولید می شود  و سطح روی آن کاملا طبیعی ، شبیه به سنگ مالون قهوه ای و اسلیت فرآوری میشود.

از سنگ ونگه رستیک در نما ،کف محوطه ، دور استخر و تقریبا تمام قسمت های پروژه های ویلایی و مسکونی به جز کف فضاهای داخلی استفاده می شود.

 

 

برای خرید سنگ ونگه با فروشنده آن تماس میگیرم

 

آگهی های موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر می شود . ما به راحتی میتوانیم بعد از پیدا کردن سنگ مورد نظرمان با فروشنده آن به صورت مستقیم تماس بگیریم و از او خرید نماییم. در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم بهترین خریدرا تجربه نماییم  . انواع سنگ نما ، کف ، اسلب و به صورت کلی آگهی های مختلف در تمام صنعت سنگ از معدن تا اجرای سنگ در پروژه  در انبار سنگ منتشر می شود. برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

برای خرید امن و راحت در انبار سنگ راهنمایی نیاز دارم.

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.