انبارسنگ

خرید سنگ کف حیاط

وبلاگ

8 آبان 1399 108 بازدید
انبارسنگ

 خرید سنگ کف حیاط

سنگ های چینی و کریستال که می تواند از معادن مختلفی از جمله معدن لایبید، نیریز، الیگودرز و معادن قروه تامین شود می تواند گزینه مناسبی برای خرید سنگ کف حیاط باشد که تقریبا تم رنگی سفید با خط و طرح های طوسی دارند.

خرید سنگ کف حیاط

خرید سنگ کف حیاط در اصفهان

در صورتی که این سنگها در ابعاد ریز در حدود نهایتا20*20 یا 30*20 استفاده شدند این سنگها حدود سه میلی متر بند ایجاد شود بند سنگ می تواند زبری لازم جهت جلوگیری از سر خوردن افراد را ایجاد نماید ولو اینکه همه سنگها ساب خورده باشند. اما در صورتی که بخواهید از ابعاد بزرگتر استفاده نمائید حتما باید سطح سنگ ها تیشه ای شده تا کاربری لازم جهت جلوگیری از سر خوردن را بدست آورده و امنیت جانی افراد ساکن در ساختمان حفظ شود.

خرید سنگ کف حیاط

2- سنگهای گرانیت نیز می توانند در صورت فلیم شدن (با آتش شدید سطح روی سنگ پوسته پوسته شده و زبر می شود) گزینه مناسبی برای کف محسوب شوند اما با توجه به طرح و نقش سنگهای گرانیت که با توجه به قیمت آنها عموما گرانیت های مشکی و سفید به صورت فلیم شده مصرف می شوند زیبایی خاصی نداشته و جزو سنگهای دمده و قدیمی محسوبمی شوند، هر چند از لحاظ کیفیت و مقاومت در حد اعلا هستند.

3- سنگ جدید ونگه روستیک با تم های رنگی قهوه ای و طوسی در حال حاضر جزو سنگهای جدید و فوق العاده شیک جهت استفاده به عنوان سنگ کف حیاط محسوب می شود. سنگ ونگه روستیک از خانواده سنداستون متراکم محسوب شده سطح روی سنگ کاملا حالت سنگ مالون طبیعی است و در ابعاد مختلف برش می خورد.

سنگ نما ویلایی

4- به عنوان یک مشاور به شما توصیه می نمائیم  از سنگ های مرمریت و سنگ گندمک به هیچ عنوان جهت سنگ کف حیاط یا سنگ کف محوطه استفاده ننمائیدچرا که به سرعت سنگ تحت عوامل جوی تخریب شده و از بین می رود.

امیدوارم جهت خرید سنگ کف حیاط در اصفهان بهترین و با کیفیت ترین خرید را داشته باشید.

امیدوارم با توضیحات داده شده بتوانید بهترین انتخاب جهت خرید سنگ کف حیاط را داشته باشید.

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.