انبارسنگ

خرید سنگ تراورتن سفید

وبلاگ

8 آبان 1399 88 بازدید
انبارسنگ

خرید سنگ تراورتن سفید

سنگ تراورتن سفید

سنگ تراورتن سفید نسبت به انواع سنگ تراورتن دیگر قیمت بیشتری دارد تقریباً می شود گفت شاید به تعداد انگشت دست در دنیا معدن سنگ تراورتن سفید هست که حداقل تا آنجایی که الان حضور ذهن دارم 3 معدن تراورتن سفید داخل ایران هست، اولین معدن  سنگ تراورتن سفید معدن آتشکوه هست که در منطقه محلات قرار دارد و قیمتش انصافاً بالاست ولی واقعاً سنگی زیباست که داخل پروژه های لوکس و گران قیمت کار می شود معدن بعدی معدن سنگ تراورتن سفید عباس آباد هست. معدن عباس آباد هم در شهر نیمور استان مرکزی کنار معدن آتشکوه قرار دارد و از لحاظ ذخیره و میزان تولید بسیار بیشتراز معدن آتشکوه است.

سنگ تراورتن سفید

خرید سنگ تراورتن سفید عباس آباد

سنگ تراورتن سفید عباس آباد بسیار پرمصرف بوده و از لحاظ قیمتی از سنگ

تراورتن آتشکوه مقداری قیمتش مناسبتر است.

سنگ تراورتن سفید طبس هم که از اسمش پیداست در منطقه طبس قرار داره و رنگ خوب ویکدستی داره اما نسبت به سنگ آتشکوه و عباس آباد پوک تره و تخلخل بیشتری داره  از لحاظ قیمتی هم مناسب تر از اون دو تا هست.

 یک مقدار معیار قیمت گذاری روی سنگ تراورتن سفید سخت است. بیشتر اوقات سنگ تراورتن سفید یک مقدار رنگش روشن ترباشد قیمش خیلی بیشتر خواهد شد از طرفی یک دست بودن سنگ به طوری که هیچ لکه قرمز و مشکی داخل سنگ نباشد حتی جهت برش سنگ که اصطلاحاً موج دار (عمود بر لایه سنگ) یا بی موج (به موازات لایه های سنگ) برش بخورد روی قیمت سنگ اثر می گذارد. بهترین راه انتخاب یک سنگ تراورتن سفید و با قیمت مناسب ،این است که دسته سنگ های مختلف را در کارخانه های

مختلف ببینیم و بعد با مقایسه آنها با هم دیگر بتوانیم یک خرید خوب انجام دهیم.

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.