انبارسنگ

سنگ اسلب در تهران

وبلاگ

8 آبان 1399 148 بازدید
انبارسنگ

سنگ اسلب در تهران

 

 

سنگ اسلب در تهران

 

شهر تهران به عنوان پایتخت ایران به عنوان یکی از بزرگترین بازار های مصرفی انواع متریال های ساختمانی به شمار می آید و در این بین نیز می توان به سنگ های ساختمانی اشاره کرد. در این سال ها استفاده از سنگ های ساختمانی در ابعاد اسلب از تقاضای بالایی برخوردار گردیده و با توجه به تنوع سنگ های ساختمانی در انواع سنگ های مرمر، مرمریت ، چینی و …. و با توجه به این قابلیت که امکان فرآوری آن ها در ابعاد اسلب وجود دارد موجب شده تا استفاده از این سایز در ساختمان های ایرانی و به خصوص شهر تهران فراگیر گردد و به همین دلیل ما به بررسی سنگ اسلب در تهران پرداختیم.

سنگ اسلب در تهران

قیمت سنگ اسلب در تهران

 

 

عوامل متعددی را می توان بر قیمت سنگ اسلب در تهران تاثیر گذار دانست. در این بین می توان به ابعاد ، ضخامت ، نوع سنگ و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد و همچنین می توان فاصله مکانی تهران با بعضی از شهرها تولید کننده ان سنگ نیز اشاره کرد. این سایز ها مشاهده شده است به صورت استاندارد در ایران در ضخامت های 2 و 3 سانتی متر مورد فرآوری قرار می گیرند و از نظر نوع نیز می توان برای نمونه مرمر را نسبت به سایر سنگ های ساختمانی گرانتر به شمار آورد و به عنوان لوکس ترین نوع سنگ ساختمانی در ایران به شمار می آید.

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

 

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.