انبارسنگ

سنگ درپوش

وبلاگ

8 آبان 1399 238 بازدید
انبارسنگ

کاربرد سنگ درپوش چیست و در زمان نصب آن چه نکاتی باید رعایت گردد؟

 

سنگ درپوش مالون قهوه ای ( سنگ ونگه رستیک) یک درپوش لوکس و لاکچری

 

 

الان میخواهم با تولید کننده سنگ ونگه تماس بگیرم

 

کاربرد سنگ درپوش چیست و در زمان نصب آن چه نکاتی باید رعایت گردد؟

اصولا هر دیواری بعد از اجرا هم به جهت رعایت زیبایی آن هم به جهت جلوگیری از نفوذ باران به داخل سازه دیوار باید از درپوش استفاده گردد.

نکته ای که در خصوص سنگ درپوش باید به آن توجه داشت، شیار زیرین لبه سنگ است که به آن آب چکان نیز میگویند. هدف از ایجاد شیار آب چکان ، جلو گیری از سرازیر شدن آب باران از روی سطح سنگ درپوش به روی  دیوار زیرینش می باشد.  این کار از لکه شدن نمای زیرین آن یا بدنه دیوار توسط آب باران  جلوگیری می نماید. در حین نصب سنگ درپوش باید توجه داشت که این شیار از سطح قرار گیری بر روی دیوار پیشروی کند تا بتواند به درستی مسیر آب باران را به سمت پایین ریختن هدایت کند. حتما تا کنون در سطح شهر ساختمانهایی را دیده اید که در لبه های بالای نما ، آثار لکه های ناشی از بارش باران و یا حتی شوره زدگی وجود دارد ،علت آن عدم استفاده از سنگ درپوش و یا نصب غیر اصولی آن می باشد.

شیب اجرای درپوش به سمتی( عرض سنگ) که آب را هدایت به طرف ریخته شدن توسط آب چکان  می نماید نیز لازم و ضروری است.

 

سنگ در پوش ونگه رستیک سنگی لاکچری حهت استفاده به عنوان درپوش استخر و دیوار

 

سنگ درپوش ونگه رستیک سنگ مخصوص دور استخر

 

سنگ در پوش مالون قهوه ای ( سنگ ونگه روستیک) در حال حاضر یکی از پر مصرف ترین سنگ در پوش های موجود در بازار است که در عرضهای مختلف با ضخامت 3 سانت مورد مصرف قرار می گیرد .  این سنگ در پروژه های ویلایی جهت

درپوش دیوارها و دور استخر ،همچنین سنگ کف و بدنه استفاده فراوانی دارد.

این درپوش جزو سنگ های درپوش لاکچری و لوکس به شمار .

 

الان میخواهم با تولید کننده سنگ ونگه تماس بگیرم

 

دیوار دور بام که برای محافظت از پرت شدن و یا افتادن از پشت بام و همچنین زیبایی ساختمان اجرا می شود و به آن جان پناه هم گفته می شود بایستی مقاوم و محکم ساخته شود. برای حفظ زیبایی و استحکام آن و جلیگری از لکه شدن نمای ساختمان درپوشی هم روی آن تعبیه می شود، که این درپوش میتواند بتنی یا سنگی و یا از ورق گالوانیزه باشد. هر کدام از این در پوش ها که انتخاب شوند یک نکته بایستی مد نظر باشد و آن تعبیه آبچکان است .

اگر بریا  سنگ درپوش آبچکان در نظر گرفته نشود و سنگ درپوش اجرا شود ، برف و باران گرد و غبار موجود در هوا و روی درپوش را به نمای ساختمان منتقل کرده و زیبایی نما را از بین خواهد برد.

 

ضمناً در اجرای جان پناه بام به موضوع عایق کاری هم بایستی توجّه زیادی کرد ، چون اگر گوشه های زاویه دار بام درست اجرا نشود عایق آن نقطه آسیب میبیند و باعث نم دادن سقف می گردد. یعنی در گوشه ها حتماً باید ماهیچه بتنی اجرا شود و روی عایق عمودی چسبیده به دیوار جانپناه  با تیغه آجری یازده سانتیمتری پوشیده شود.

سنگ درپوش دور استخر چه خصوصیتی باید داشته باشد.

سنگی که به عنوان در پوش دور استخر مورد استفاده قرار می گیرد باید حتما سطحی زبر داشته باشد و از هرگونه صیغل بودن سطح سنگ در این مورد دوری شود.

 

سنگ مالون قهوه ای برشی

سنک نما ویلا شمال

خرید سنگ کف حیاط

خرید سنگ کف حیاط

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم

الان میخواهم با تولید کننده سنگ ونگه تماس بگیرم

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.