انبارسنگ

سنگ دور استخری

وبلاگ

8 آبان 1399 138 بازدید
انبارسنگ

سنگ دور استخری

سنگ دور استخری

بهترین سنگ براری دور استخر به نظر شما چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

سنگ دور استخری صرفنظر از بحث زیبایی باید خواص زیر را داشته باشد:

سنگ دور استخری باید مقاومت لازم در برابر یخ زدگی را داشته باشد زیرا در فصل زمستان و در مجاورت دایمی آب ممکن است سرمازده شده و سنگ ها ترک بخورد لذا لازم است از سنگی استفاده شود که جذب آب کمی داشته باشد.

سنگ مناسب دور استخری

گزینه دیگری که برای سنگ دور استخری لازم است مد نظر قرار گیرد و به نظر مهمترین مساله به شمار میرود زبری سطح سنگ است چرا که در صورت ساب خورده بودن سطح سنگ ، ممکن است بعد از خیس شدن سطح سنگ باعث سر خوردن و آسیب دیدن شود.

سنک نما ویلا شمال

در بسیاری از پروژه ها طراحان تمایل به استفاده از چوب جهت دور استخر دارند لذا با توجه به محدودیت ها و معایب استفاده از چوب دور استخر از آن صرفه نظر مینمایند، لذا در این مواقع ما به شما استفاده از سنگ ترمووود یا سنگ ونگه روستیک را پیشنهاد می نماییم.

قیمت ترمووود در تهران

به پشنهاد ما توجه نمایید سنگ مناسب دور استخر سنگی است که هم زیبایی هم مقاومت در برابر یخ زدگی و هم زبری لازم جهت سر و لیز نبودن را داشته باشد تمام این مزایا یکجا در سنگ ونگه روستیک و سنگ ترمووود جمع شده است برای توضیحات بیشتر کلیک نمایید.

خرید سنگ کف حیاط

سنگ مناسب برای دور استخر سنگ ونگه روستیک

سنگ نما ویلایی

بهترین سنگ برای دور استخر سنگ ترمووود

قیمت ترمووود در تهران

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.