انبارسنگ

خرید سنگ اسلب مرمر

وبلاگ

8 آبان 1399 116 بازدید
انبارسنگ

خرید سنگ اسلب مرمر

سنگ اسلب در تهران

سنگ اسلب اونیکس

قیمت سنگ مرمر به عوامل زیر بستگی دارد :
1 – در خرید سنگ اسلب مرمر سورت و آنالیزفیزیکی و شیمیایی سنگ
مهمترین پارامتر سنگ است . و هر چه قدر آنالیز سنگ مرمر به حد مطلوب نزدیکتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است و به مراتب قیمت بالاتری خواهد داشت .
2 – رنگ و طرح متفاوت
سنگ مرمر تنوع زیادی نسبت به سایر سنگ های ساختمانی ندارند .در خرید سنگ اسلب مرمر توجه داشته باشید هر چه قدر سنگ مرمر ، رنگی خاص ویکدست و پاک داشته باشد از قیمت بالاتری نیزبرخوردار است .
3 – قطر و ابعاد
سنگ های مرمر بیشتر به صورت اسلب فرآوری میگردد و ابعاد بزرگ مرمر و ضخامت سنگ مرمر هر چه قدر بیشتر و بزرگتر باشد قیمت آن نیز افزایش میابد .

خرید سنگ اسلب مرمر در اصفهان

سنگ های مرمر دارای سورت های مختلفی هستند که پس از مرحله برش و ساب سورت بندی میگردد . سنگ های مرمر که بصورت اسلب فرآوری میگردد چنانچه بصورت  بوک مچ باشد از قیمت بالاتری برخوردار است .
5 –  نوع فرآوری سنگ
نقش تعیین کننده ای در قیمت سنگ مرمر دارد . نوع رزین یا اپوکسی ، استفاده از تکنولوژی UV ، دقت در برش و گونیا بودن سنگ ، میزان ساب و پولیش سنگ ، توری پشت سنگ و نوع بسته بندی و حمل ونقل سنگ های مرمریت در قیمت سنگ های مرمرتاثیر خواهد داشت .

 

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.