انبارسنگ

سنگ فرش کف

وبلاگ

8 آبان 1399 141 بازدید
انبارسنگ

سنگ فرش کف

خرید سنگ کف

خرید سنگ مالون کف

خرید سنگ مالون حصیری قهوه ای کف

خرید سنگ مالون حصیری قهوه ای کف

خرید سنگ مالون کف

خرید سنگ مالون حصیری قهوه ای کف

 سنگ کف پوش یا سنگ فرش کف یکی از گزینه های برتر و پایدار برای پوشش کف ساختمان می باشد. اگر شما محدودیتی از لحاظ مالی ندارید باید بگوییم که پیشنهاد ما به شما برای کف، سنگ کف فرش می باشد. سنگ ها از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار هستند که موجب شده است تا به یک متریال پر مصرف و پر طرفدار تبدیل شوند. سنگ فرش کف علاوه بر ویژگی های بسیار زیادی که دارد، به ساختمان حس آرامش و زیبایی را هدیه می کند.

سنگ فرش کف ارزان

ویژگی های یک سنگ فرش مناسب:
یک سنگ کف فرش مناسب به تعریف از کالاساخت باید دارای ویژگی های زیر باشد:
عمرطولانی و سازگاری با محیط
مقاومت سایشی و فشاری بالا به دلیل پاخور بودن کف ساختمان
مقاومت در برابر رنگ رفتگی
مقاومت در برابر آلودگی و لکه
مقاومت در برابر جذب آب و رطوبت
انواع سنگ کف فرش:
از انواع سنگ هایی که مناسب جهت استفاده برای سنگفرش کف هستند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

سنگ فرش گرانیت:
یکی از سنگ های بسیار مستحکم و مقاوم که می توان از آن به عنوان سنگ فرش کف حیاط نیز استفاده نمود،سنگ گرانیت می باشد. این سنگ سمبل سختی و استحکام می باشد و می توان از آن در کف مکان های عمومی و پر رفت و آمد نیز استفاده نمود. این سنگ دارای سطح صیقلی و کاملا شفافی می باشد و از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است. سنگ گرانیت مشکی نطنز:
یکی از سنگ های بسیار مناسب برای کف ساختمان ها در ترکیب با سنگ های روشن می باشد.
سنگ کف مرمریت:
سنگ مرمریت یکی دیگر از سنگ های بسیار مناسب برای کف ساختمان می باشد. این سنگ مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربه و فشار دارد و به همین دلیل می توان از ان به عنوان سنگفرش کف استفاده نمود. برخی از سورت های سنگ مرمریت دارای زمینه روشن و کاملا صیقلی می باشند و به همین دلیل استفاده از آن ها در کف ساختمان سبب افزایش نور فضا و بزرگ تر نشان دادن آن می شود.
سنگ چینی:
یکی دیگر از انواع سنگ کف حیاط و یا پارکینگ ، سنگ چینی می باشد. قیمت سنگ فرش چینی بسیار مناسب ی باشد و برای افرادی که با بودجه کم به دنبال یک سنگ کف مناسب هستند، بسیار مناسب است. این سنگ مقاومت بالایی در برابر جذب آب دارد.

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.