انبارسنگ

قیمت سنگ پله مرمریت

وبلاگ

8 آبان 1399 245 بازدید
انبارسنگ

قیمت سنگ پله مرمریت

خرید سنگ پله مرمریت در اصفهان

فروش سنگ پله چینی در اصفهان

فروش سنگ پله مرمریت در اصفهان

قیمت سنگ پله مرمریت در اصفهان

خرید سنگ پله مرمریت در اصفهان

پله ها از جمله قسمت هایی از ساختمان میباشند که مدام در معرض تردد هستند و امکان ساییدگی, آلودگی و خوردگی آنها بسیار بالاست. به همین دلیل انتخاب سنگ مناسب برای پوشش پله ها از اهمیت بالایی برخوردار است. سنگی که برای پله های ساختمان انتخاب میشود باید مقاومت بسیار بالایی داشته باشد و در برابر عوامل محیطی و تغییر آب و هوایی دچار آسیب نشود.

ایده آل ترین گزینه برای انتخاب سنگ پله, سنگ گرانیت است. این سنگ مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر تردد زیاد دچار ساییدگی و آسیب نمیشود. از این نوع سنگ برای پله های ساختمان های اداری یا مدارس و دیگر مکان هایی که تردد در آنها بسیار صورت میگیرد مناسب است. در مقایسه با سایر سنگ ها, سنگ گرانتیت برای استفاده در راه پله استاندارد تر میباشد اما استفاده از سنگ مرمریت, سنگ چینی, تراورتن و لایم استون هم رواج دارد. سنگ گرانیتی جلا و درخشندگی بی نظیری دارد و در برابر عوامل محیطی دچار آسیب نشده و زیبایی خود را حفظ میکند.

قیمت سنگ پله مرمریت در اصفهان

در انتخاب سنگ مناسب برای راه پله موارد زیر را باید در نظر داشت:
مقاومت در برابر ضربه
ازبین تمام سنگ ها, سنگ های آهکی به دلیل تراکم پایین, مقاومت بسیار پایینی دارند و به سرعت آسیب میبینند. سایر سنگ ها غیر از سنگ آهک مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارند.

خرید سنگ پله مرمریت مشکی در تهران

خرید سنگ پله مرمریت در تهران

مقاومت در برابر جذب آب
اگر سنگ جذب آب بالایی داشته باشد به راحتی آلودگی مایعات را به خود جذب میکند و سریع لکه میگیرد. علاوه بر آن, جذب آب توسط بعضی سنگ ها باعث حل شدن املاح سنگ شده و آنها را به سطح می آورد و شوره ایجاد میکند.  سنگ های گرانیت, مرمریت و چینی نسبت به لایم استون ها مقاومت بالاتری در برابر جذب آب دارند.

معمولا برای تمیز نمودن و برطرف کردن آلودگی از سطح سنگ, از مواد شوینده ای استفاده میشود که حاوی اسید میباشند. بنابراین در انتخاب سنگ باید مقاومت آن را در برابر مواد اسیدی و قلیایی در نظر بگیریم. سنگ هایی مانند مرمریت و تراورتن در برابر مواد شیمیایی مقاوم نبوده و درخشش و جلای خود را از دست میدهند اما سنگ های گرانیتی بسیار مقاوم بوده و تغییری در ظاهر آنها به وجود نمی آید.

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.