انبارسنگ
انبارسنگ

خرید سنگ تراورتن در مازندران
با توجه به مد شدن نماهای رومی در مازندران ،سنگ تراورتن مصرف بسایر زیادی در شمال ایران پیدا نموده است و تقریبا اکثر تولیدات سنگ تراورتن در مناطق شمالی ایران در پروژه های مسکونی اپارتمانی و ویلایی مصرف می شود.
جهت خرید سنگ تراورتن در مازندران لازم است چند نکته را بدانید.
در زمان خرید سنگ تراورتن از فروشنده بخواهید که معدن مربوط به سنگ مورد نظر را به شما معرفی نماید و از سابقه معدن اطلاعاتی به دست آورید چرا که برخی از معادن سنگ بی کیفیت و نامناسبی دارند که برای استفاده در مناطق شمالی ایران توصیه نمی شود.
در موقع خرید سنگ تراورتن به پوکی سنگ و میزان رزین مصرف شده در سوراخهای سنگ تروارتن توجه فرمایید . هر اندازه سنگ توپر و بدون سوراخ تر باشد آن سنگ تراورتن جنس بهتری دارد.
در مورد طرح و رنگ سنگ نیز لازم است بدانید جدای از روشن یا تیره بودن هر اندازه سنگ استفاده شده در نما یکدست تر باشد بهتر است تا این که سنگ نمای شما رنگ روشن باشد ولی یکدست نباشد.

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.