انبارسنگ
انبارسنگ

قیمت سنگ تراورتن کرم در اصفهان

 

در ابتدا  راجع به قیمت این سنگ به دلیل تولید بالای آن و خرید امتیاز معدن مربوطه و کاهش هزینه ها قیمت تخفیف خورده به هر متراژ مورد نیاز.

از مزایا این سنگ میتوان یک دست بودن با وجود قیمت مناسب را نام برد.وهمچنین استحکام بسیار بالا و دوام نمونه ها در برابر انجماد و ذوب آب ، سنگی است که در نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد و باید در برابر شرایط جوی از جمله تغییرات دمای محیط پایدار بماند.

قیمت مناسب سنگ تراورتن کرم در اصفهان

 

موارد استفاده سنگ تراورتن درجه 2 در ساختمان های تعاونی مسکن و ساختمان هایی که می بایست ارزش تمام شده آن کم باشد و صرفه جوی در هزینه ها شود ، انجماد و ذوب آب به عنوان یک فاکتور مهم تخریب کننده سنگ تراورتن محسوب می شود که تخریب سنگ توسط فرآیند انجماد و ذوب آب انجام میشود و به پارامترهای تخلخل، توزیع اندازه حفرات، نوع کانیها و نوع سنگ، دمای محیط و درجه اشباع سنگ بستگی دارد. در اثر تبدیل آب به یخ حدود 9% افزایش حجم رخ میدهد.
بر این اساس سنگ تراورتن با درجه اشباع بالاتر از 91 % در مقابل عمل انجماد آب مستعد تخریب است.

 

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.