انبارسنگ
انبارسنگ

خرید سنگ مرمریت صلصالی در اصفهان

سنگ مرمریت صلصالی یکی از سنگ های زیبا و قدیمی می باشد که سال های زیادی است در موارد مختلف استفاده می شود. رنگ زمینه ی این سنگ کرم روشن می باشد و در سطح آن خطوط قرمز رنگ با طرح های نوار قلبی مشاهده می شود. خاستگاه و معدن استخراج این سنگ واقع در استان اصفهان  شهرستان خور و بیابانک می باشد.
سنگ مرمریت صلصالی با توجه به موارد ذکر شده قابلیت کاربرد در موارد بسیار زیادی را دارد. سالهای بسیار زیادی است که این سنگ با توجه خواص و ویژگی های ساختاری و همچنین ظاهر و نمای زیبا و منحصر بفردی که دارد، در کانون توجه بسیاری از معماران، سازندگان و فعالان صنعت ساختمان قرار گرفته است.
استفاده از این سنگ برای فضای خارجی و نمای ساختمان توصیه نمی شود. به دلیل خاصیت آهکی صلصالی همانند سایر سنگ های مرمریت در اثر رطوبت، نور خورشید و سرما و یخبندان لایه های سنگ تخریب شده و به مرور زمان سنگ از بین می رود.

 

در سایت انبار سنگ سنگ های آگهی شده از نظر نوع ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم. آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است و شما به راحتی متوانید با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نمایید.

برای این که به راحتی بتوانید سنگ مورد نظر خود را پیدا نمایید از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید نمایید .

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.