انبارسنگ
انبارسنگ
لوگو سایت انبار سنگ

روش با خبر شدن از حراج سنگ تراورتن

روش با خبر شدن از حراج سنگ تراورتن :

 

در سایت انبار سنگ ساز و کاری فراهم شده است تا به صورت دسته بندی شده و مشخص سنگ های تخفیف خورده یا فروش ویژه در سایت انبار سنگ معرفی گردد.

به زودی این قابلیت برای سایت انبار سنگ ایجاد خواهد شد و ما در صورتی که تمایل داشته باشیم می توانیم اپلیکیشن انبار سنگ را در تلفن همراه خود نصب نموده تا از حراج سنگ تراورتن و دیگر انواع سنگ ساختمانی تخفیف خورده با خبر شویم.

فروش ویژه سنگ های ساختمانی ممکن است دلایل متفاوتی داشته باشند که به معرفی برخی از این دلایل اشاره مینماییم:

1- ممکن است کارخانه یا فروشنده ای که حراج سنگ تراورتن یا انواع دیگر سنگ ها را داشته باشد کارخانه با انبار اجاره ای بوده و زمان اجاره به اتمام رسیده باشد.همین مساله باعث می شود قیمت ویژه برای سنگ های خود در نظر بگیرند.

2- ممکن است سالن تولید به دلیل فروش کم پر شده باشد و کارخانه برای باز کردن فضا جهت دپوی جدید قیمت ویژه برای سنگ های خود در نظر بگیرد.

3- ممکن کیفیت سنگ تولید شده به دلایل مختلف کم باشد و قیمت فروش ویژه مشوقی برای فروش راحتتر باشد.

4- ممکن است به عنوان تبلیغ ، تولید کننده یا فروشنده در تایمهای مشخص جشنواره فروش قرار داده و سنگ ها را با قیمت ویژه به فروش برسانند.

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

 

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.