انبارسنگ

خرید اسلب سنگ مرمر

وبلاگ

13 مهر 1399 49 بازدید
انبارسنگ

خرید اسلب سنگ مرمر

اگر به دنبال خرید اسلب سنگ مرمر هستید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

 
راه تشخیص سنگ مرمر از روی ظاهر سنگ چگونه است؟

سنگ اسلب مرمر تفاوت بسیار زیادی با سنگهای دیگر دارد .

این سنگ تقریباً حالت شیشه ای داشته و در صورتی که رگه های تراورتن در آن نباشد از تمام قسمت های سنگ امکان عبور نور وجود دارد و شما می توانید با نورپردازی پشت سنگ ، جلوه بسیار زیبایی برای آن خلق نمایید.

به دلیل با ارزش بودن سنگ مرمر، کمیاب بودن آن و هزینه بالای فرآوری عموما قیمت بالاتری نسبت به دیگر سنگ ها در بازار دارند .

اما این نکته بسیار مهم است بدانید که زیباترین سنگ ها در میان انواع سنگ تراورتن ، مرمریت  ، گرانیت و دیگر سنگ ها همیشه سنگ مرمر است.

هر ورق سنگ اسلب مرمر نقش و نگاری زیبا و خیره کننده دارد که می تواند با کاربرد در پروژه های لوکس زیبایی پروژه را دو صد چند ان نماید.

اگر به دنبال خرید سنگ اسلب مرمر هستید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

چه طیف های رنگی در سنگ های مرمر یافت می شود؟
سنگ های مرمر در رنگهای مختلفی از جمله سفید ، صورتی ، سبز ، زرد  ، قهوه ای  و مشکی و تقریباً اکثر رنگ ها که به نظر شما می رسد یافت می شوند.

این تنوع رنگی در دیگر سنگ ها قابل مشاهده نیست و یکی از نکات مثبت سنگ مرمر همین تنوع رنگی بالا می باشد.

خاصیت ساب پذیری سنگ مرمر چگونه است؟

از دیگر خصوصیات سنگ مرمر ساب پذیری بسیار بالای آن است . سنگ مرمر به دلیل تراکم بالایی که دارد قابلیت ساب پذیری بسیار بالایی نیز دارد.

از سنگ مرمر تقریباً در تمام قسمت های پروژه های ساختمانی به جز محوطه خارجی که به دلیل شرایط آب و هوایی ممکن است سنگ آسیب ببیند و از بین برود استفاده میگردد.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.