انبارسنگ

برش سنگ ورقه ای

وبلاگ

8 آبان 1399 67 بازدید
انبارسنگ

راز شگفت انگیز تولید سنگ ورقه ای برش خورده تا ابعاد عرض 60 و حتی اسلب بزرگ (2در3 متر) در متراژ بالا

 

برش سنگ ورقه ای یکی از کارهای سخت و پر زحمت میباشد چرا که باید سنگ ورقه ای را از معدن با آن وزن سنگین و ضخامت زیاد بعد از ورقه کردن سالم به کارگاه منتقل نموده و آن را به وسیله دستگاه فرز آبی برش زد.
به دلیل نامنظم بودن ابعاد سنگ ورقه ای و اینکه سنگ ورقه ای عموماً ابعاد بزرگی ندارد نمی توان سنگ ورقه ای برش خورده با ابعاد خوب و بزرگ تولید نمود.

از این جهت است که در صورت نیاز شما برای سنگ ورقه ای برش خورده با ابعاد عرض ۴۰ ،۵۰ و ۶۰ بسیار پر زحمت بوده و قیمت تمام شده آن بالا در می آید .
از روش هایی که می توان به آن جهت تامین سنگ ورقه ای برش خورده با متراژ بالا اعتماد نمود تولید سنگ ونگه رستیک می باشد .
سنگ ونگه رستیک از خانواده اسلیت یا مالون قهوه ای می باشد و در صورتی که جهت پروژه خود حتماً نیاز به برش سنگ ورقه ای داشته باشید بدون اینکه زحمت خاصی بکشید می توانید سنگ مالون قهوه ای برش خورده با نام سنگ ونگه رستیک را در ابعاد بزرگ به متراژ بالا  سفارش دهید .
ما در حال تولید سنگ مالون قهوه ای برش خورده با ابعاد ارزش ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ و حتی بزرگتر هستیم.

آیا باور میکنید سنگ اسلیت قهوه ای با ضخامت 2 سانت و ابعاد 2در 3 متر قابل تولید باشد؟

ما به شما سنگ اسلیت ونگه رستیک را معرفی مینماییم که با ابعاد باور نکردنی اسلب و ضخامت دوسانت در حال تولید است.

این کار برای اولین بار  است که در ایران و دنیا در حال تولید است.

سنگ ونگه رستیک به صورت کوپ از معدن استخراج شده و به کارخانه سنگبری منتقل شده و بعد از برش مراحل طبیعی کردن سطح سنگ به روش رستیک انجام میگردد.

سنگ اسلب ونگه رستیک با ابعاد بزرگ2 در 3 متر به ضخامت 2 سانت تولید شده و مشابه بقیه سنگ های اسلب پشت سنگ تور و اپوکسی شده و بعد از آن مراحل بعدی فرآوری رستیک روی آن انجام میگردد . در نهایت سنگ ونگه در ابعاد بزرگ اسلب با سطح طبیعی سنگ مالون یا اسلیت قابل ارایه میگردد.

 

آگهی های فروش موجود در سایت انبار سنگ توسط فروشندگان و تولید کنندگان مختلف در سراسر ایران منتشر شده است .

 ما به راحتی متوانیم با فروشنده مورد نظر خود به صورت مستقیم تماس گرفته و از او خرید نماییم.

 در سایت انبار سنگ  سنگ های آگهی شده از نظر جنس ، رنگ ، سورت ، قیمت و بسیاری از پارامترهای دیگر با هم قابل مقایسه هستند  و میتوانیم با این نکته بهترین خریدسنگ را داشته باشیم

برای این که به راحتی بتوانیم سنگ مورد نظر خود را پیدا نماییم از داخل کنسول سرچ در بالای سایت ، سنگ مورد نظر را جستجو نموده و مستقیم از تولید کننده یا فروشنده آن خرید می نماییم  .

 

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.