انبارسنگ
انبارسنگ

آیا میدانید سنگ ورقه ای برش خورده سبک روز کارهای اروپایی است؟

سنگ ورقه ای برش خورده به چه روشهایی تولید میگردد؟

اکثر تولید کنندگان سنگ ورقه ای که سنگ را به صورت برش خورده و منظم تولید دارند ، سنگ های ورقه ای را از معدن به صورت نامنظم به محل کارگاه یا کارخانه خود منتقل نموده و به وسیله دستگاه فرز آبی سایز می نمایند.

سنگ ورقه ای برش خورده در چه رنگهایی تولید می گردد؟

تقریبا سنگهای ورقه ای در هر رنگی که وجود دارد امکان تولید به صورت برش خورده منظم دارد. البته این مساله بستگی به ابعاد سنگ نامنظم موجود در معدن دارد.

درصورتی که سنگ ورقه ای نامنظم ابعاد کوچکی داشته باشد برش آن به دلیل پرت زیاد مقرون به صرفه نیست و از طرفی ابعاد نهایی سنگهای تولید شده کوچک می شود.

پرمصرف ترین سنگ های ورقه ای که به صورت برش خورده تولید می گردد رنگهای مشکی ، قهوه ای ، زرد ، طوسی ، سبز و قرمز است.

آیا سنگ وقه ای برش خورده در متراژ بالا به راحتی قابل تامین است؟
مسئله مهم این است که سنگ های نامنظم اصولاً نمیتوانند ابعاد بزرگ داشته باشند و در صورتی که متراژ پروژه شما طوری باشد  ، که احتیاج به ابعاد بزرگ و متراژ زیاد داشته باشید قطعاً به مشکل بر خواهید خورد و تنها یک راهکار وجود دارد و آن هم استفاده از سنگ مالون قهوه ای و طوسی برش خورده به نام ونگه رستیک و سیلور رستیک است .

آیا سنگ ورقه ای برش خورده در ابعاد بزرگ نیز قابل تامین است؟

سنگ قهوه ای ونگه رستیک همان سنگ مالون قهوه ای است که با ابعاد متفاوت اسلب که در حدود 2 در 3 متر است در متراژ بالا در حال تولید است سطح روی سنگ کاملاً وحشی و طبیعی در ضخامت های ۲ و ۳ سانت تولید می شود .

سنگ ونگه رستیک چه کاربردهایی دارد؟
این سنگ قابل استفاده در نما ، پله ، سنگ فرش کف ،درپوش و کلاً تمام قسمت های پروژه های ویلایی و ساختمانی به جز کف داخلی قابل استفاده می باشد.

اسلب سنگ ونگه نیز یکی از بینظیر ترین سنگ های اسلب ایرانی است که با ساختار و ظاهری متفاوت وارد بازار سنگ ساختمانی شده است.در این سنگ اثری از سابیده شدن سنگ و براق بودن سطح سنگ نیست . بالمس کردن سطح سنگ اسلب ونگه رستیک احساس لمس سنگ به معنای واقعی به شما دست می دهد.چرا که سطح طبیعی سنگ به وضوح قابل لمس است.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.