انبارسنگ
انبارسنگ
اپ انبارسنگ

اپلیکیشن یا نرم افزار انبار سنگ چیست؟

اپلیکیشن انبارسنگ

اپلیکیشن یا نرم افزار انبار سنگ چیست ؟

انبارسنگ اپلیکیشن رایگان جهت خرید و فروش سنگ ساختمانی است.


نرم افزار انبار سنگ به این سبک طراحی شده است که وقتی شما ، این نرم افزار را روی تلفن همراه خود نصب می نمایید ، بلافاصله امکان ارسال آگهی فروش یا ثبت درخواست خرید سنگ وجود دارد و به راحتی و بدون واسطه میتوانید سنگ ساختمانی خرید یا فروش نمایید.

 

  •  فروش سنگ از طریق اپلیکیشن انبار سنگ به این صورت است که شما آگهی فروش سنگ خود را خیلی راحت و بی دردسر ، در اپلیکیشن انبارسنگ ثبت می نمایید .

  • هرچقدر آگهی شما بهتر و با کیفیت تر باشد بیشتر مورد توجه مشتری قرار خواهد گرفت.

  • با توجه به این که حجم زیادی از سنگها توسط همکاران خرید و فروش می‌شود ، و انبوهی از همکاران صنف سنگ در اپلیکیشن انبار سنگ حضور دارند ، کافی است از کیفیت و قیمت شما راضی باشند ، تا فروش از طریق انبار سنگ برای شما به راحتی امکان پذیر شود.

برخی از نکات مهم که برای فروش سنگ در اپلیکیشن انبار سنگ وجود دارند، عبارتند از :

 

  • تاحد امکان قیمت سنگهای پیشنهادی را رقابتی اعلام نمایید ، چرا که رقبای شما ممکن است در انبار سنگ قیمت کمتری نسبت به شما اعلام نمایند .

  • بعد از جذب شدن مشتری و تماس با شما ، تازه کار شما شروع می شود . قیمت یکی از پارامترهای لازم و تاثیرگذار در فروش است ، اما کافی نیست . شما باید متوجه شوید که دقیقاً مشتری  دنبال چه سنگی است .

  • در نرم افزار انبار سنگ امکان مقایسه قیمت و کیفیت محصولات تمام فروشندگان به راحتی برای خریدار وجود دارد.

  • این اپلیکیشن آگهی شما را بلافاصله بعد از تایید در سایت اصلی انبار سنگ نیز منتشر می نماید.

روال کار سایت به این صورت است که:

  • در تمام پست ها و مقالات منتشر شده در سایت لینک دسته بندی آگهی های فروش مرتبط با همان سنگ قرار داده می شود.یعنی خریدار سنگ به سمت دسته بندی آگهی های مورد نظر هدایت میشود.

  •  لینک آگهی های موجود در پست ها و مقالات ، مشتریان  را مستقیم به فروشندگان همان سنگ هدایت می نماید.  مثلاً یک مشتری که به دنبال خرید سنگ نمای رومی هست ، پست مربوط به این تقاضا را توسط سرچ  گوگل ، در سایت انبار سنگ می بیند و بلافاصله لینک آگهی دهندگان مربوط به این سنگ آماده کلیک کردن است.

خبری خوب تر این است که اپلیکیشن انبار سنگ به زودی خرید فروش سنگ را متحول خواهد نمود و فضایی مشابه همین سایت فارسی به زبان انگلیسی برای تولید کنندگان سنگ ساختمانی جهت صادرات سنگ رونمایی خواهدنمود.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.